Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Maranki Bitkisel Tedavi
Maranki Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Maranki Bitkisel Tedavi :

Prof. Dr. Ahmet Maranki bitksel tedavi olarak Basur için önerdiği bitkileri açıklıyor. Prof. Dr. Ahmet Maranki bitksel tedavi ve basur için bitkisel tedavi hakkında bilgileri aşağıdaki makalede bulabilirsiniz.

Ahmet Maranki Bitkisel Tedavi Basur

Prof. Dr. Ahmet Maranki Basur (Hemoroid) Tedavisi için önemli bilgiler açıklıyor. Hazırlamış olduğu kürler sayesinde basur (hemoroid) hastalığından kurtulmanıza yardımcı oluyor.
Hemoroid bitkisel tedavisi ve Prof. Dr. Ahmet Maranki hemoroid tedavisi kürleri ;

Basur tedavisi ve kürü 1 4 bardak soğuk su içine 4 Tatlı kaşığı ufalanmış çobançantası ve bu karışım 8 saat bekletilir. Bekletilen karışım 1 gün içerisinde tüketilmelidir. Ayrıca çobançantası kaynatılır ve bu su ile basur yıkanır.

Hemoroit kürü 2 1 bardak kaynar su içine 10 gram siyah üzün yaprağı konur ve 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu basur küründen günde 2 bardak hazırlanıp içilir.
Bitkisel hemoroid ilacı formülü 3 Semizotu lapa haline getirilir. Lapa haline getirilen semizotu hemoroid üzerine konulup bir süre bekletilir.


Bitkisel basur ilacı formülü 4 Saf zeytinyağı ısıtılır. Sabahları bu ısıtılan zeytinyağı küründen aç karnına 50 gram kadar içilir. Zeytinyağı kürüne birkaç gün devam edilir.
Prof. Dr. Ahmet Maranki maydanoz kürü: Hemoroit ilacı tarifi 5 1 bardak kaynar suyun içine 1 tutam ince doğranmış maydanoz ilave edilir ve bu karışım 5 -10 dakika boyunca kaynatılır. Kaynayan maydanoz kürü 20 dakika demlenmesi için bekletildikten sonra bu kür ile basurlu bölge bolca ıslatılır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Maranki

Bitkisel

Tedavi