Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Limon Sarımsak Faydaları
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Limon Sarımsak Faydaları

 

  Sarımsak bitkisi ile ilgili doğal öneriler ve bilgileri aşağıda yazılan makalemizde açıklayıcı olarak bulabilirsiniz. ilginiz için şimdiden teşekkürler...

 

 

Limon suyu ve sarimsak mucizesi


Limon suyu ve Sarımsak mucizesi,2 Litre limon suyu,40 Diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,agzi siki kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.Limonlarin suyunu iyice sikip kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz, 25 gün boyunca normal ilik bir yerde saklanıp her gün çalkanacak,(sarımsaklar iyice
erimiş olacak)25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarim veya içebiliyorsa bir çay bardağı içiyoruz kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, kavanoza asla su,seker v.b. karıştırılmayacak ancak çay bardağına aldığınız kısmini dilersek sulandırarak içebiliyoruz bunu içtikten sonra en az yarim saat bir şey yiyip içilmeyecek,yarim saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah ayni saatte içilecek.

 


% 100 KANITLANMIS YARARLARI


1- Tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor,damar sertliklerini ve hipertansiyonuönlüyor.


2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor) sekeri düşürüyor,pankreasin yenilemesini sağlıyor.


3- Böbrek ve safra taslarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.


4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.


5- Tüm romatizmal iltihabi önleyip,her tür romatizmal ağrıları dindiriyor,kireçlenmeyi önlüyor,eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her türlü ağrıyı kesiyor.


6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor sinirdeki   aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor,felçlere ve VERTIGO'da fayda veriyor.


7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor,ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karış tüm vücudu koruyor.

 

 

  Etiketler : sarımsak, taşköprü sarımsak yağı, sarımsak hakkında bilgi, sarımsak sabunu faydaları, sarımsak saç çıkartıyor, sarımsak özlü şampuanlar, sarımsak mucizesi, sarımsak şampuanı, sarımsak otu, sarımsak yağı, sarımsak hakkında, sarımsak nedir, sarımsak çayı, sarımsak yağı faydaları, sarımsak yağı yararları, sarımsağın faydaları, sarımsak nelere iyi gelir, sarımsak ve faydaları, sarımsak nerelerde kullanlılır, limon sarımsak faydaları, sarımsak alerjisi, sarımsak zararları, sarımsak zayıflatır mı, sarımsak suyu, sarımsak saç, sarımsak antibiyotik, sarımsak yağının kullanımı, sarımsağın faydası, sarımsak nasıl saklanır, sarımsak kürü, sarımsak çayının zararları, sarımsak hapı, sarımsak yutmak, sarımsak bitkisi, sarımsak sabunu, sarımsak ekstresi, sarımsak ekstraktı, sarımsak sabunları, sarımsak çeşitleri, sarımsak çayının faydaları, sarımsak bitkisinin özellikleri, sarımsak çiçeği, sarımsak etkileri, sarımsak fiyatı, sarımsak faydaları, sarımsak hapları, sarımsak hapı yan etkileri, sarımsak hapı kadınlar kulubü, sarımsak hapı faydaları, sarımsak hapı solgar, sarımsak yağının faydaları, sarımsak anlamı, sarımsak hapının faydaları, sarımsak maskesi, limon sarımsak mucizesi, sarımsak hapının zararları, sarımsak hapı tansiyon, tansiyon, hipotansiyon, hipertansiyon, sarımsak iltihap, sarımsak ilacı, garlex sarımsak şampuanı, sarımsak limon kürü, sarımsak limon suyu, sarımsak losyonun, sarımsak limon mucizesi, sarımsak otu, sarımsak özü, sarımsak özlü şampuan, Sarımsak Ekimi, sarımsak fiyatları, garlıca sarımsak hapı, beyazlayan saçlara sarımsak, sarımsak festivali
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sarımsağın

Faydaları

Ve

Tedavi

Yöntemleri