Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Lahana Tohumu Yağı
Lahana Tohumu Yağı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Lahana Tohumu Yağı :

Lahana yağının faydaları hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Lahana Yağı Nedir ?

Lahana Yağı, %100 doğal ve asla seyreltilmeden üretilen piyasadaki en iyi yağ durumundadır.. İnsan sağlığına zarar vermeden, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. 100% Lahana özünden elde edilmiştir. Lahana Yağı ülkemize üretilir. Lahana Yağı kullanımında hiçbir yan etkisi bulunmayan bir Zayıflama ürünüdür. Lahana Yağı kesinlikle bir ilaç değildir.

Lahana Yağının Özellikleri Nelerdir?

Lahana Yağı Kilo Verme Sürecinde Kısa ve Uzun Vadede Kalıcı Bir Çözümdür. Lahana Yağı kilo verme sürecinde, kilo verdirmekle beraber metabolizmanızı da dengeleyeceği için, kısa ve uzun vadede fazla kilolarınızın geri alınmasını engeller.

Maksimum oranda yoğun Nemlendirici etkisi ile kuruluğu önlemeye yardım eder. İzleri yumuşatır ve cildi canlandırır. İçeriğinde yumuşatıcı lahana yağı ile bölgesel zayıflama sağlar.

Lahana Yağı Nasıl Kullanılır?

Lahana Yağının kullanımı basittir. Masaj yöntemi uygulanarak sürülür, Üzeri Streç ile sarılır ve 1 saat bekletilir, duru su ile temizlenir. Lahana Yağı ciltte harici olarak kullanılır dahili olarak kullanılmaz. Yani içilmez, deriye sürülür.

Lahana Yağının Faydaları Nelerdir?

Lahana Yağı vücudunuza uygulandığında, kendinizi canlı ve hafif hissetmenizi sağlar. Lahana Yağı düzenli kullanımda, Selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünümünün düzelmesine yardımcı olur.

Lahana Yağı cildin sirkülasyonunu hızlandırır. Lahana Yağı cilde sıkılaştırıcı etkisinden başka daha yoğun ve yumuşak bir cilde sahip olabilmenizi sağlar. Bedeninizde gözle görülür şekilde incelme olduğunu düzenli yaptığınız uygulamaların sonrasında görmeniz mümkündür.

Lahana Yağı dokuların temizlenmesine yardımcı olur. Lahana Yağı uygulanması, cilde oksijen ve besin kaynağı iletirken, toksin maddeleri cilde zarar vermeden uzaklaştırmasını sağlayan bir işlemdir. Lahana Yağı yağ metabolizmasını harekete geçirir. Lahana Yağı ipeksi ve yumuşak bir cilt sağlayan bir sıkılaştırıcıdır aynı zamanda…

Lahana Yağı cildin esnekliğini arttırır. Yağ ve su metabolizmasını harekete geçirerek sarkma problemi olan bölgeleri toplar, cildi nemlenir. tamamen doğal yollarla elde edilen organik bir üründür. Aktif oksijen ile doyurulmuş bir solüsyondur. Anti-aging etkisine sahip olması ve kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükemmel bir solüsyondur.

Lahana Yağı Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Lahana Yağı, bel, karın, kalçalar, kollar, bacaklar gibi vücudun yağ depolanan tüm bölgelerine uygulanabilir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda etkilidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Lahana

Tohumu

Yağı