Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kuru Şampuan
Kuru Şampuan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kuru şampuan aslında saçı yıkamaya alternatif değil, sadece günü kurtarıyor. Sprey formu ile saç dibine sıkıldığında diplerdeki yağı emiyor, temiz bir koku veriyor ama görevi şampuan gibi temizlemek değil.

Sabah uyandığınızda bir akşam evvelden Sigara kokan saçlarınızı yıkayacak vaktiniz yoksa ya da 1 gün evvel yıkadığınız saçlarınız akşam dışarı çıkarken yeteri kadar havalı görünmüyorsa kuru şampuandan yardım alabilirsiniz. Saç stilistleri kuru şampuanı saça volüm vermek için kullanıyor. Saçı yıkadıktan sonra kurutup öne atıyor ve saç diplerine kuru şampuan sprey sıkıyorsunuz, saçları tekrar arkaya attığınızda saçta dolu ve kabarık bir görünüm sağlıyor.

Kuru şampuanın saç tarafından emilmesi yaklaşık 5 dakika sürüyor. Bu süre geçtikten sonra saçları tarayarak başka şekillendirici istiyorsanız kullanabilirsiniz. İster saçın tümüne sıkın, isterseniz de sadece kahkül gibi belirli bir bölümüne uygulama yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta saç tarafından iyice emilmesini sağlamak, aksi takdirde koyu renk saçlarda saç diplerinde beyazımsı bir görüntü kalabilir. Bazı markaların koyu renk ve açık renk saçlılara uygun farklı renk seçenekleri bulunuyor. Spordan çıktınız ve saçlarınızı yıkamaya vaktiniz yok mu? O zaman kuru şampuan sıkın ve çıkın!

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kuru

Şampuan