Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kudret Narı Macunu Nasıl Yapılır
Kudret Narı Macunu Nasıl Yapılır
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kudret Narı Macunu Nasıl Yapılır Hakkında Bilgiler.

Kudret Narı Macunu Nasıl Yapılır. Kudret Narı Macunu, Kullanıma Hazır Şekliyle Satılan Ballı Kudret Narı Macunu Ürünlerini Doğal Ürün Satan Yerlerden Temin Edebilirsiniz. Kudret Macununu Evde Yapmanın Yolu Makalemizde Yeralmaktadır.

Kudret Narı Macunu Nasıl Yapılır:


Kudret narının çekirdekleri çıkarıldıktan sonra 2 adet kudret narı meyvesi ezilir ve yarım kavanoz balın içine konulur. Bu karışım 45 gün boyunca sabah ve akşam aç karnına bir yemek kaşığı tüketilebilir.

Kudret narı macunun sağlığa faydaları çok çeşitli ve çok yönlüdür. Kudret narı macununun biyoaktivte yönünden çok zengin bir meyve olduğu bilinmektedir. Salatalığa benzeyen ve hafif acımsı bir tadı olan kudret narı, içerisinde bulunan lektin adı verilen bir tür insülin reseptöre nedeniyle, Tatlı yeme isteğini bastırmak için kullanılmaktadır.

Tatlı yeme isteği, diyabetli hastalarda ve aşırı kiloları olan şişman kişilerde zararlı yan etkiler doğurabilir. Bundan dolayı hazırlanan kudret narı macunu ile zayıflama, iştah kesme, glikemik dengenizi sağlama, hızlı zayıflama, çabuk kilo verme gibi faydalar sağlayabilirsiniz.

Kudret narı macunu ayrıca ülsere, pekliğe, selülite, bölgesel kilolara ve bölgesel zayıflamaya, karaciğer hastalıklarına , cilt lekelerine bitkisel şifa kaynağıdır. Aldığınız kudret narı macunun orjinal kudret narı macunu almaya özen gösteriniz.

Kudret narı macununun kendine has kötü bir tadı vardır. O nedenle kudret narı macunu ile bal karışımını birlikte iyice mikserde karışıtırarak yemenizi tavsiye ederiz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ismail AbaylıGünaydın hocam iyi çalışmalar sorumuz olabirmi acaba? Aldığınız kudret narı macunun orjinal kudret narı macunu almaya özen gösteriniz. demişsiniz fakat sahte olup olmadığını nasıl anlarız acaba bunla ilgili bilgi paylaşabilirmisiniz?
  • Kudret

    Narı

    Macunu

    Nasıl

    Yapılır