Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Keten Tohumu Faydaları İbrahim Saraçoğlu
Yeşilex Keten Tohumu Ekstraktı 420 mg (60 Kapsül)
70,00 TL
Ürün Fiyatı

2145
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101328
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70413
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Keten Tohumu Faydaları İbrahim Saraçoğlu
Keten Tohumu Faydaları İbrahim Saraçoğlu :

- Keten tohumunuda diğer kürlerde olduğu gibi ölçülü kullanınIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor.
- Keten tohumunu günde 2-3 çay kaşığından fazla kullanmayın
- Keten tohumunu Zayıflama amaçlı asla kullanmayın Ibrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor.
- keten tohumunu hazır çekilmiş halde almayınIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor tohum olarak alın ve evde kendiniz dövünIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor. (Bunun için havanı kullanabilirsiniz) keten tohumu doğru kullanıldığı takdirde; tligliseridi ve kolestorolü düşürürIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor içinde omega 3-6 ve 9 vardırIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor bağırsakları çalıştırır,dışkalaöanın kolay olamasını sağlar.

Keten Tohumunun Kullanılması
Günlük 1 çay kaşığı keten tohumunu havanda dövünIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor 1-2 yudum su ile birklikte içinIbrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor 1 ay kullanın. Ibrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor. 1 hafta-10 kadar ara veren Ibrahim saraçoğlu keten tohumunun faydalarını ve kullanırken dikkat edilecek hususları anlatıyor yine bir ay kullanın yine 1 hafta -10 gün ara verin.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Esra Çavuşmerhabalar hocam hmaileyim keten tohumu kullanabilir miyim bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler...
  • Keten

    Tohumu

    Faydaları

    İbrahim

    Saraçoğlu