Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kereviz Suyu Yararları
Kereviz Suyu Yararları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kereviz Suyu Yararları :

Bildiğiniz gibi hızlı bir şekilde vücut tarafından emilir gibi, meyve ve sebze suları, taze şeklinde çok yararlıdır. Aynı zamanda vücut kaybetmeden tüm besinleri alır. Güç ve sağlık kaynağı olarak kereviz suyu, uzun bir süre kullanın. Uygun sac meyve suyu için, saplı ve şifalı bitkiler bu tür kök.

Onun kabul veya fiziksel olarak güçsüz insanlar yorgun, artan ses ve geliştirilmiş iştah hissediyorsunuz birçok gün sonra. Belirgin tehlikeli işte çalışan insanlar arasında kronik hastalıkların anti-toksik etki. Kolayca lastikler olanlar için kereviz suyu kullanmak yararlıdır.

Aşırı Terleme mineral tuzlar ve yorgunluk bir eksikliği neden olabilir. Tuz dengesi doldurmak için suyu 1-2 çay kaşığı almak için yeterlidir. Kereviz suyu enzimler, sindirmek gıda yardımcı enzimler bakımından zengindir. Sonuç yarım saat için 2-3 tatlı kaşığı meyve suyu yemek sindirim sürecini kolaylaştırmak önce. Geleneksel tıpta, kereviz suyu hemorajik vaskülit, karaciğer, böbrekler ve mesane kullanılır.

Onu erkek ve kadınların seks Hormon sistemini normalleştirmek için yardımcı olduğuna inanılıyor. Suyu ve kereviz tohumu özü aşırı dolgunluk ile metabolizma geri yüklemek için eski Yunan'da kullanılmıştır. Günümüzde, kereviz suyu kilo kaybı için diyet bileşiminde kullanılır. Bu böyle diyetler etkili ve hızlı sonuç sağladığı düşünülmektedir.

Kereviz suyu havuç suyuKereviz suyu ve diğer meyve ve sebze suları ile birleştirilmiştir. Havuç suları Popüler birlikte, pancar, kereviz (08:03:05), havuç, lahana, kereviz (1: 04:05), havuç, kereviz, turp (08:05:03), domates, kereviz, yoğurt (01:01: 4), elma, kereviz, yoğurt (01:01: 4). Aynı anda çok az miktarda olması gerekir özellikle de Cook kereviz suyu, oldukça kolaydır.

Juicer kullanmak için ancak bir rende üzerinde kök veya yaprak ovmak ve tülbentten geçirilerek sıkmak olabilir kolay yolu. Yaprakları C vitamini ve karoten bakımından zengindir. Havuç 4'ten fazla şeker% yanı sıra potasyum, kalsiyum ve fosfor içerir. Bitkinin her yerinde nikotin ve glutamik asit içerir.

Genellikle tuz büyük miktarda Stem. Enerji değeri 16kkal. Bitkinin tüm parçaları birinci ve ikinci ders, salatalar, içecekler, soslar, baharatlar eklenir. Köksap da kuru şeklinde kullanılır. Kaynaklanıyor safra kesesi, osteoporoz, böbrek hastalığı yerine tuz kullanımı teşvik edilmektedir. Tıpta, bir idrar söktürücü olarak kullanılır. Bir Afrodizyak var.

Kök kereviz bir diüretik ve tonik etkisi olduğunu ve yaygın böbrek ve mesane için kullanılır. Homeopati, tohum, yaprak ve kökler alıntılar ve genital organların hastalıkları olduğu gibi, bir idrar söktürücü ve samimi olarak kullanılır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kereviz

Suyu

Yararları