Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Keratinli Şampuan
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101583
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70585
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Keratinli Şampuan

Keratinli Şampuan hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler;
Keratinli şampuan nedir?
Saçta ne gibi faydaları vardır ve saç dökülmesi hakkında merak ettikleriniz ve konuyla ilgili detaylı bilgiler bu makalede yer almaktadır...

Keratin şampuan bir fibröz protein adı verilen keratin ile zenginleştirilmiştir şampuan. Saç keratin içeren basık hücrelerde bir dizi oluşur. Bu filamentler saç güçlü yapmak ve aynı zamanda saç yapısını verir. şampuan Bu tür iyi elastikiyeti ve saç çekirdek gücü sağlayabilir saç yumuşatmak ve dökülen biter ve kırılmaları azaltır. Keratin şampuan da parlak, sağlıklı saç üretmesine yardım eder amino asit içerir.

Bir keratin şampuan kullanırken, yeterli kat için saç kullanmak esastır. her zincirine Keratin olabilir bond, süren bir koruyucu tabaka bırakarak bir sonraki yıkama kadar. Bu kaplama aşırı ısı ve kirlilik, saç koruyabilir ve aynı zamanda yaşam dolu ve yönetilebilir onu terk güncellenmiştir. Keratin kremi daha etkili bir genel sonuç üretebilir şampuanlama sonra kullanılabilir.

Saç Her türlü keratin şampuan kullanarak gelişmiş olabilir ama özellikle kıvırcık, kıvırcık saçlar yardımcı olabilir. Bu çekirdek zarar saç mile yapılan onarım ve saç doldurmak.

Keratin bile daha ağır yaparak saç düzeltmek için yardımcı olabilir. Bir Brezilyalı keratin saç tedavisi tamamen saç düzeltmek için, ama yapılabilir sonuçlar kalıcı değildir. Bukleler genellikle üç ay içinde ama dönecektir saç ve daha yönetilebilir yumuşak kalır.

Keratin şampuan Bazı markalar formaldehit içerir. o deri emilir ise, kansere neden olabilir. uzun bir süre keratin şampuan kullanmak da kaybı saç inceltme veya saç neden olabilir. Bu yan etki, belirgin saç kaybı oluşursa ilk uygulamadan sonra fark olabilir. İlk 2-3 hafta boyunca, keratin şampuan saç cansız ve donuk ve herhangi bir doğal kıvırmak da ortadan kalkmış olabilir bırakabilir.

Keratin Şampuan kullanırken alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu alerjik reaksiyon öyküsü olmayan insanların başına gelebilir. Bunlardan bazıları reaksiyonlar şiddetli Kaşıntı veya kızarıklık kafa derisi kapsar içerir. şampuan doğru saç tipi için formüle değilse Bu belirtiler de olabilir. Keratin tabanlı şampuanlar özel saç dokular için yapılır.

Herhangi bir keratin ürünü kullanmadan önce, bu yan etkiler göz önüne alınmalıdır. En sık görülen saç önemli bir kayıptır. Doğal kıvırcık saçlar tam doğrultma birkaç keratin tedavi alabilir ve bu genellikle saç kaybı oluşur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Gülnaz Yılmazmerhabalar bana keratinli şampuan lazım saçlarım çok cansız ve dökülüyorlar bitkisel yönden keratini şampuanını kullanmak istiyorum nereden temin edebilirim
  • Keratinli

    Şampuan