Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kekik Otunun Faydaları
Diox Tea (60 Adet Toz Çay)
89,90 TL
Ürün Fiyatı

6037
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Kekik Otunun Faydaları

Kekik otunun faydaları; Öncelikle baharat olarak kullanılır. Yağlı ve ağır yemeklerin tadını zenginleştirir, sindirimi kolaylaştırır. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.

KEKİK OTUNUN FAYDALARI
Vücudu kuvvetlendirir. İştah açar. Sindirime faydalıdır. Hazmı kolaylaştırır, idrar ve gaz söktürür. Böbreklerdeki ve bağırsaklardaki mikropları öldürür. Derideki yaralara ve böcek ısırıklarına sürülürse yararlı olur. Bağırsak kurtlarını düşürmeye ve bağırsak iltihaplarının iyileşmesine yardımcı olur.

Astım, bronşit, grip, nezle ve öksürük gibi solunum yolu hastalıklarına iyi gelir. Balgamı giderir. Kekik yağı Romatizma ağrılarını hafifletir ve vücuttaki diğer yağların parçalanmasını sağlar. Kan dolaşımını düzenler ve kan şekerini düşürür. Kalp çarpıntılarını keser. Stres ve uykusuzluğa iyi gelir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Yusuf DemirhanMerhabalar . Benim gaz çıkaramama şikayetim var şişkinliğe sebep oluyor ve yemeklerden sonra çok rahatsız oluyorum . Kekik otunu ne kadar süre ve ne kadar kullanmalıyım ? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , Teşekkür ediyorum .
  • Kekik

    Otunun

    Faydaları