Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kekik Çayı Zayıflatırmı
Kekik Çayı Zayıflatırmı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kekik Çayı Zayıflatırmı :

Günde düzenli olarak iki fincan kekik çayı, hastalıkları ve öksürüğü vücudumuzdan kovacaktır. Ne çok fazla ne de az olmak üzere, dengeli ve düzenli olarak kekik çayımızı tüketmeli ve elimizdeki sağlık iksirinin kıymetini bilmeliyiz.

Ayrıca şeker hastalığı olanlara, sabahları kekik çayı içmeleri önerilir. Bunun sebebi kandaki şeker oranını düşürmesidir. Kandaki yağı azalttığından, kolesterole de iyi geldiği bilinir. Dağ kekiklerinin faydasını saymakla bitiremeyiz. Yaratılan en önemli mucizevi şifalı otlardandır kekik. Kekiği kaynatmadan sadece demleyerek içmek her açıdan daha doğru olacaktır. Çok miktarda değil gerektiği kadar içilmesi uygundur. Kararında içmek etkili olacaktır. Her şeyin bir miktarı, ölçüsü vardır. Azı karar çoğu zarar ortası yarar. Kekik çayı içmek için hasta olmamıza gerek yok. Kokusunda bile Sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisi vardır. Kararında içimi de insanı huzura erdirir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Hakan Akkoyunselam ben kekik çayının zayıflattığını duydum doğruluk payı nedir acaba ve başka faydaları ve zararları nelerdir. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar
  • Kekik

    Çayı

    Zayıflatırmı