Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Karaciğer Yağlanması Şifalı Bitkiler
Karaciğer Yağlanması Şifalı Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Karaciğer Yağlanması şifalı bitkiler ile tedavi, karaciğer için bitkisel yöntemler,öksürük için bitkisel tedavi yolları hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Karaciğer şifalı bitkiler ile tedavi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Karaciğer, vücudumuzun aynasıdır. Karaciğerde olan herhangi bir değişiklik, ya cildimizde ya da herhangi bir organımızda sağlık açısından sorun yaratabiliyor.

Bu durumu önlemek için, yıl içinde karaciğer ve kan temizleme kürlerini ve karaciğere şifalı bitkileri uygulamak gerekir. Dr Ahmet Marankiden, karaciğere şifalı bitkiler ve Karaciğere şifalı bitkilerden Maydonoz kürünü okumanızı tavsiye ederim.

* Enginar : Karaciğer temizleyen nadir bitkilerden bir tanesidir.* Kereviz : Kerevizde tıpkı enginar gbi karaciğer ve kanı temzileyen bir sebze.

* Kırmızı pancar : Kırmızı pancarın suyunun sıkılıp içilmesi çok faydalıdır. Kırmızı pancarla birlikte lahana, havuç, ıspanak, tere, maydonoz gibi sebzelerinde suyunu sıkıp karıştırısanız ve bu kürü sabah akşam 1 er bardak olmak üzere 21 gün uygularsanız, vücudunuz tertemiz olacaktır. Vücut organlarınız 10 yaş gençleşecektir.

Karaciğer Şifalı Bitkilerden Maydonoz Kürü :

1/2 Lt suyun içine 1 avuç maydonozu atıp 3 taşım kaynatın. İçine 1 adet limon ve bir tatlı kaşığı bal karıştırıp sabah akşam 1 er bardak için. Bu formül hem karaciğer temizler, hem böbrekleri temizler.

* Bu formülü içine bal ve limon koymadan uygularsanız Hepatit B ve Hepatit C hastalarına çok şifalıdır. 21 Günlük bir jkür halinde uygulayacağınız kür bitince 7 gün araverin yeniden kürü uygulayın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Sezgin Koçkaraciğer yağlanması sebebiyle çok çabuk yoruluyorum ve sabahları çok zor uyanıyorum . beslenmeme dikkat ediyorum ama tedaviiyi hızlandırmak için doğal takviyeler istiyorum . enginar ve deve dikenini duymuştum . bir süre deneyeceğim sağolun
 • Sultan Temurkaraciyer yağlanması var karnım çok şişiykilo alsam göbek den çok alıyum buna karşı ne yapmam lazım
 • Şifa Marketkaraciğer yağlanması için devedikeni, enginar ve biberiye öneriyoruz incelemek için linki tıklayın http://sifamarket.com.com/bitkisel/krcgrd-yglnm-biberiye-karisimli-set-2.html
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/krcgrd-yglnm-biberiye-karisimli-set-2.html
 • Karaciğer

  Yağlanması

  Şifalı

  Bitkiler