Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Isırgan Otu Tohumu Nasıl Kullanılır
Yeşilex Isırgan Tohumu Ekstraktı 500 mg (60 Kapsül)
91,00 TL
Ürün Fiyatı

1108
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100456
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69750
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Isırgan Otu Tohumu Nasıl Kullanılır
Isırgan Otu Tohumu Nasıl Kullanılır :

Isırgan Otu Tohumu Nasıl Kullanılır: Bir çok derde deva olan ısırgan tohumunun kullanımı ihtiyaca göre uzman kişiler tarafından belirlenmelidir.Isırgan tohumu nasıl kullanılır hakkında ki makalemiz aşağıda yer almaktadır.

Isırgan otunun kullanımı nasıldır

Isırgan otu tohumlarını öğüterek ve aynı miktarda bal ile karıştırarak tüketebilir, yapraklarınıda çay gibi demleyebilirsiniz. Hazırladığınız karışımları güneş ışığından uzak bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Not : Isırgan otu ekstreleri önerilen dozlarda kullanıldığında hiç bir yan etkisi görülmemektedir. Fakat çok düşük oranda bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olduğu gözlenmiştir.

Ender Saraç Isırgan Otu Yararları

Son yıllarda “Isırgan otu” hakkında yeni bilgiler edinilmekte olup, yeni faydalarınıda öğrenmekteyiz.

Geleneksek olarak çok çeşitli amaçlarla kullanılan ısırgan otu yeni bilimsel araştırmalar sonucunda ısırgan otu ekstresinin idrar yolu hastalıkları ve Prostat sorunu yaşayan hastalara yardımcı olduğu ve antiviral etkileri olduğu keşfedilmiştir.

Ayrıca ısırgan otu bağışıklık sistemini güçlendirerek Böbrek Taşı oluşumuna büyük ölçüde önlem olduğu kanıtlanmıştır. Bu yüzden ısırgam otu idrar söktürücü olarakta kullanılmaktadır.

Fakat en önemli ve eski kullanım alanı olarak antitümör etkisi ile ilgili bilimsel bir kanıt henüz bulunamamıştır. Isırgan otunun içeriğindeki yüksek demir oranı kemik iliğini uyararır ve kansızlığa (anemi) karşı faydalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Zübeyde MollaMerhaba kansızlık şikayetim vardı bu makalenizden sonra ısırgan otu tohumu aldım ve kullanmaya başladım ve 1 ay içerisinde kan değerlerimde yükselme gözlendi . Bu makaleyi paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederim . İyi çalışmalar diliyorum .
  • Isırgan

    Otu

    Tohumu

    Nasıl

    Kullanılır