Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Isırgan Faydaları İbrahim Saraçoğlu
Yeşilex Isırgan Sıvı Ekstraktı 150 ml.
74,00 TL
Ürün Fiyatı

1524
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101020
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70147
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Isırgan Faydaları İbrahim Saraçoğlu
Isırgan Faydaları İbrahim Saraçoğlu :

Isırgan Faydaları İbrahim Saraçoğlu. İbrahim Saraçoğlu Isırgan Otunun Faydalarını, Kullanım Alanlarını Ve Kullanım Şeklini Birçok Televizyon Programında Açıklamıştır. Makalemizde Bu Programlardan Oluşan Özet Bilgilere Yer Verilmiştir.

Isırgan Faydaları İbrahim Saraçoğlu

Isırgan otu son zamanlarda hakkında en çok spekülasyon yapılan bitkilerdendir. Geleneksel olarak değişik amaçlarla kullanılan ısırgan otuyla ilgili yapılan çalışmalarda, bitki ekstresinin Prostat ve idrar yolları sorunu yaşayan hastalara yardımcı olduğu, ve antiviral etkinlik gösterdiği görülmüştür.
Isırgan otunun başığıklık sistemini güçlendirdiği, böbrek taşlarına karşı vücutta koruyucu önlemler aldığı kanıtlanmıştır. Ayrıca ısırgan otu idrar söktürücü olarakda kullanılır. Bununla beraber en önemli ve en eski kullanımı olan antitümör etkisiyle alakalı henüz bir kanıt bulunmamaştır. Isırgan otu içindeki yüksek demir oranı ile kemik iliğini uyarıc ı etkiye ve kansızlığa karşıda faydalıdır.

Kullanımı

Isırgan tohumlarını öğütün ve aynı miktarda balla karıştırıp tüketin. Saklarken direkt güneş ışığını görmesini engelleyin. Isırgan otunun yaprakları çay olarak da kullanılabilir. Önemli Noktalar

Isırgan otunun ekstrelerinin önerilen dozlarda kullanımı için bildirilmiş bir yan etkisi yoktur, ama çok düşük oranda, bazı kişilerde ciltte alerjik reaksiyonlara yol açtığı görülmüştür. Isırgan ekstrelerinin, diklofenak içeren ilaçlarla birlikte kullanıldığında ilacın antiinflamatuar etkisini arttırdığı gözlemlenmiştir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Cengiz Üçgüliyi günler hocam bir konuda bilgi almak istiyordum. benim merak ettiğim ısırgan yakıcı özelliği olan bir bitki bunu öğüttünüz zaman yakıcı etkisi gidiyormu sonra içerken boğazımız yanmasın.bağışıklık sistemi için kullanmak istiyorum faydası olurmu?
  • Isırgan

    Faydaları

    İbrahim

    Saraçoğlu