Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İmuneks Vitamin
İmuneks Vitamin
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İmuneks Vitamin :

İmuneks Kapsül bağışıklık sistemini güçlendiren; vücudun enfeksiyonlara ve dış uyaranlara karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan bir üründür.
ımuneks Kapsül‘ün etken maddesi olan Beta glukan vücut direncini artırarak, bağışıklık sistemini güçlendirir. Beta glukan insanlarda gelişen enfeksiyonlara karşı savunmadan sorumlu beYaz kan hücrelerini aktive eder ve beyaz kan hücrelerinin daha etkin savunma yapmasını sağlar.

ımuneks Kapsül aşağıdaki durumlar ile ilgili bir üründür:
kişinin kendini sağlıklı hissetmesinin sağlanması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi.ımuneks Kapsül burada yer almayan diğer tedavi edici amaçlar için de kullanılıyor olabilir.ımuneks Kapsül Hakkında Bilmem Gereken En Önemli Bilgiler Nelerdir?Besin takviyelerinin kullanımı konusunda öncelikle bir sağlık profesyoneline danışmak önemle tavsiye edilir. Ayrıca besin takviyelerinin kullanımı konusunda uzman pratisyenlerin danışmanlığı ve tedavinin tüm diğer sağlık uzmanlarıyla koordinasyonu dahilinde yürütülmesi büyük yarar sağlayacaktır.Eğer beta glukan‘a ve / veya kapsülün bileşiminde bulunan diğer maddelerden birine alerjiniz varsa, bu ürünü kullanmayınız.Bu ürün ilaç kategorisinde yer almamaktadır.

ımuneks Kapsül Kullanmadan Önce Sağlık Uzmanıma Bildirmem Gerekenler Nelerdir?
Eğer beta glukan‘a ve / veya kapsülün bileşiminde bulunan diğer maddelerden birine alerjiniz varsa, bu ürünü kullanmayınız.Herhangi bir alerjiniz, başka bir rahatsızlığınız veya diğer bitkisel takviye ya da ilaç kullanımı varsa ımuneks Kapsül‘ü almadan önce doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz. Belirli başka rahatsızlıklarınız da varsa ımuneks Kapsül kullanımı önerilmeyebilir.

Gebelik ya da Emzirme Döneminde ımuneks Kapsül‘ü Kullanabilir miyim?
Hamileyseniz veya tedavi sırasında hamile kalma olasılığınız varsa ımuneks Kapsül kullanmadan önce doktorunuza bildiriniz. Eğer bebek emziriyorsanız doktorunuza danışmadan bu ürünü kullanmayınız.

ımuneks Kapsül‘ü Nasıl Kullanmalıyım?
Besin takviyelerinin kullanımı konusunda öncelikle bir sağlık profesyoneline danışmak önemle tavsiye edilir. Ayrıca besin takviyelerinin kullanımı konusunda uzman pratisyenlerin danışmanlığı ve tedavinin tüm diğer sağlık uzmanlarıyla koordinasyonu dahilinde yürütülmesi büyük yarar sağlayacaktır.ımuneks Kapsül‘ü tam olarak doktorunuz veya eczacınız tarafından belirtilen şekilde kullanınız. Daha yüksek dozda veya daha uzun süre boyunca kullanmayınız. Reçetenizdeki talimatlara mutlaka uyunuz. Anlamadığınız bir nokta olursa doktorunuza veya eczacınıza danışınız.ımuneks Kapsül‘ü bir bardak su ile birlikte, bütün halde alınız. Kapsülü açmayınız, çiğnemeyiniz veya ezmeyiniz.

Bir Doz Almayı Unutursam Ne Olur?
Eğer bir doz almayı unuttuysanız hatırladığınız an bu dozu alınız. Eğer hatırladığınızda bir sonraki dozun vakti yaklaşmışsa almadığınız dozu atlayınız ve kapsüllerinizi planladığınız düzende almaya devam ediniz. Unuttuğunuz doz için ekstra kapsül almayınız.

Fazla Doz Alırsam Ne Olur?
Eğer kapsüllerinizden almanız gerekenden çok daha fazla dozda aldığınızı düşünüyorsanız hemen bir acil servisi arayarak yardım isteyiniz.ımuneks Kapsül Kullanırken Nelerden Kaçınmalıyım?Doktorunuz veya eczacınız tarafından aksi belirtilmedi ise yiyecek, içecek veya aktiviteler ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.

ımuneks Kapsül‘ün Yan Etkileri
Alerjik reaksiyon belirtileri olan şu sıkıntılardan herhangi bir ya da birkaçına sahipseniz ürünü kullanmayı durdurunuz ve acil sağlık yardımı alınız: ürtiker (kurdeşen); nefes almada zorluk; yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik.Bildirilen herhangi bir yan etki yoktur ancak alışılmadık ya da sıkıntı yaratan bir durumla karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz. Yan etkiler ile ilgili tıbbi tavsiyeler için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

ımuneks Kapsül ile Etkileşen Diğer ılaçlar Hangileridir?
Bildirilen herhangi bir ilaç etkileşimi yoktur ancak ımuneks Kapsül ile etkileşebilecek farklı ilaçlar olabilir. Doktorunuza kullanmakta olduğunuz bütün reçeteli, reçetesiz ilaçlar ve diğer alternatif tıp metotları hakkında bilgi veriniz. Bunlar vitaminler, mineraller, bitkisel ürünler ya da başka bir hekim tarafından size verilen ilaçlar hakkında olabilir. Hekiminize danışmadan başka bir ilaç kullanmaya başlamayınız.
ımuneks Kapsül‘ü Hangi Koşullarda Muhafaza Etmeliyim?ımuneks Kapsül‘ü oda sıcaklığında; nemden, ışıktan ve sıcaktan uzak olacak şekilde muhafaza ediniz.

ımuneks Kapsül ile ilgili daha fazla bilgi için eczacınıza danışabilirsiniz.

UNUTMAYIN! ımuneks Kapsül ve diğer bütün ilaçları çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve ambalajında saklayınız; ımuneks Kapsül 'ün asla başkalarıyla paylaşmayınız ve ımuneks Kapsül 'ün sadece size uygun görüldüğü şekilde kullanınız.UYARI! ılaçpedia.com ve içerik sağlayıcıları bu sitede yer alan bilgilerin toplanması ve sunulması konusunda gereken özeni göstermiş ve bu bilgileri güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan edinmiştir. Kullanılan kaynaklar ve güvenilirlik politikası için tıklayınız. Ancak, ilaçpedia.com ve içerik sağlayıcıları sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Sitede yer alan bilgiler, hekimlerin, eczacıların, hemşirelerin veya hasta sağlığıyla ilgili diğer sağlık çalışanlarının bilgi, deneyim, yetenek ve kanaatlerinin yerine geçmeyi değil, tamamlamayı amaçlar. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır. Doktor ve eczacıların direktiflerine mutlaka uyulmalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Fatoş Sezginmerhabalar 4 yaşındaki oğluma imuneks vermemde sakınca var mı bağışklık sistemini güçlendirmek için ? Bu konuda bilgilendirir misiniz ? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . Teşekkür ederim , İyi çalışmalar .
  • İmuneks

    Vitamin