Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Gotu Kola Extract Ne İşe Yarar
Gotu Kola Extract Ne İşe Yarar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Gotu Kola Extract Ne İşe Yarar :

Gotu Kola, kan damarlarını güçlendirici ve kan akımını arttırıcı etkisiyle, varis, Selülit gibi sorunlara karşı koruyucu olarak ve bacaklardaki yetersiz kan akışını arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. İçeriğindeki asiaticoside, kıkırdak ve kemiklerdeki kollajen dokuyu (Bağ dokularının ana unsuru) destekler, Kan damarlarını açıp güçlendirir ve beyinde nörotransmitterlerin üretimine yardımcı olur. Son zamanlarda yapılan bir araştırmada ise, Gotu Kola‘nın, dolaşım sistemi üzerinde de pozitif etkilere sahip olduğu gözlenmiştir. Vücuttaki kılcal damarlar dahi tüm damarları güçlendirerek, kan akışını olumlu yönde etkilemektedir.

İÇERİK

Sentella extract(centella asiatica), mikrokristalize selüloz, magnezyum stearat

KULLANIM ŞEKLİ


Beslenme desteği olarak, gün içinde 1-3 kapsül yemeklerden önce veya sonra Gotu Kola alınması önerilir.
Uyarı: Hamileler ve emziren anneler, antikoagülan kullananlar bu ürünü kullanmadan önce doktora danışması tavsiye olunur.

KULLANIM ŞARTLARI


Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir.Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir. Genrise Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Genrise ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Genrise Vitamin için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Gotu

Kola

Extract

Ne

İşe

Yarar