Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Gliss Şampuan
Gliss Şampuan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Gliss Şampuan hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler,

Gliss şampuan nedir?
Saçta ne gibi faydaları vardır ve saç dökülmesi hakkında tüm merak ettikleriniz ve konuyla ilgili detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır...

Yenilikçi anlayışıyla her zaman benzersiz ürünler sunan saç bakım uzmanı Schwarzkopf‘un laboratuvarlarında geliştirilen Gliss UltiMate Repair serisi, üç kat sıvılaştırılmış keratin içeren üstün formülüyle fark yaratıyor. Saç kremi, çift fazlı onarım - parlaklık bakım spreyi ve saç bakım maskesinden oluşan ürün serisi, çok yıpranmış, kuru ve ekstra hasarlı saçları ilk uygulamadan itibaren onararak, hayat veriyor. Gliss Ultimate Repair ile saçlar eski sağlıklı günlerine dönüyor.

Saç bakımının öncü markası Gliss‘in en son ürünü Ultimate Repair serisi, çok yıpranmış ve hasarlı saçları mükemmel şekilde onarıyor. Gliss Ultimate Repair, “üç kat sıvılaştırılmış keratin“ içeren benzersiz formülüyle, saçları hak ettiği ışıltıya kavuşturuyor. Saç bakımında ulaşılan yüksek seviyeyi yansıtan Gliss Ultimate Repair serisinde, ‘şampuan‘,‘saç kremi‘,‘çift fazlı onarım - parlaklık bakım spreyi‘ ve ‘saç bakım maskesi‘ yer alıyor. Profesyonel kaliteyi herkesin kullanımına sunan Gliss Ultimate Repair, üstün onarım teknolojisiyle canlı ve sağlıklı görünümü mümkün kılıyor.

Her uygulamada gözle görülür profesyonel etki
Gliss Ultimate Repair serisi, her uygulamada saçlara profesyonel bir bakım ve onarım sağlıyor. Yüksek ısılı saç şekillendiriciler ve kurutucular, yanlış boya uygulamaları, güneş ışınları ve deniz suyu gibi etkenler nedeniyle hasar gören saçlar, Gliss Ultimate Repair ürünleriyle gözle görünür ve yüzde 100‘e varan oranda onarılıyor. Saç telindeki çatlakları dolduran güçlü formül, saça canlılılk ve parlaklık veriyor.

Özdeş saç maddeleri kullanılıyor
Özdeş saç maddeleri kullanılan Gliss Ultimate Repair serisi, saç uçlarına özel bakım uygulayarak kırık saç oluşumunu önlüyor ve saç kırılmalarında büyük oranda azalma sağlıyor. Gliss Ultimate Repair serisinde yer alan keratin, saça kökünden uca kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek güçlü bir etki yaratıyor ve kolay taranma imkânı sağlıyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Gliss

Şampuan