Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Gebelikte Zerdeçal Kullanımı
Yeşilex Zerdeçal Ekstraktı 500 mg (60 Kapsül)
88,00 TL
Ürün Fiyatı

3841
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100911
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70083
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Gebelikte Zerdeçal Kullanımı

Gebelikte Zerdeçal Kullanımı. Zerdeçal Hamilelere Grip Olduklarında Şifa Sağlayan Mucize Bir Bitkidir. Ayrıca Hiçbir Yan Etkisinin Bulunmaması Nedeniyle Rahatlıkla Kullanılabilir. Zerdeçal Aynı Zamanda Birçok Hastalığa Da Şifa Vermektedir.

Gebelikte Zerdeçal Kullanımı

Havaların soğuması ile grip salgınları da başladı. "Hamilelikte grip" de anne adayları için risk oluşturan bir durum. Açılan grip sezonu vatandaşları yataklara düşürürken, aktarlar vatandaşlara zerdeçal çayı içmelerini öneriyorlar. 7 çeşit şifa veren bitkinin yer aldığı zerdeçal çayının metabolizmayı hastalıklara karşı daha dirençli hale getirdiği söyleniyor.

GRİP AŞISI YERİNE ZERDEÇAL ÇAYI

Kış ayları beraberinde hastalıkları da getiriyor. Bu rahatsızlıkların en yaygın olanıysa grip ve soğuk algınlığı. Her sene grip aşılarıyla korunulmaya çalışılan hastalığa aktarların önerisiyse doğal yolla mücadele.

HAMİLELİKTE GRİP OLANLARA BİTKİSEL ÇAY

Grip hastalığının yüz yıllardır bitkilerle atlatıldığına dikkat çeken aktarlar, bitkilerden oluşan çayların her zaman bu hastalıkla mücadelede en tesirli yol olduğunun altını çiziyorlar. Ve hamilelikte grip gibi ilaç kullanımının kısıtlandığı durumlarda bitkisel çaylar ile şifaya kavuşulacağını iddia ediyorlar.

Hamilelikte beslenme çok önemli. Polen ve 7 bitkiyle desteklenerek hazırlanan zerdeçal çayı ise adeta hamilelikte grip hastalığının başdüşmanı. Bağışıklık sistemine yüksek oranda destek sağladığı belirtilen zerdeçal çayının içerisinde ise zerdeçal, zencefil, karanfil, kişniş, havlican, tarçın, salep ve polen bulunuyor.

Aktarlar bir fincana konulan bir çay kaşığı zerdeçal çayının sıcak su ile karıştırılarak günde 3 kez içilmesi halinde 5 gün içerisinde grip hastalığından eser kalmayacağını ve kış boyunca da bir daha gribe yakalanılmayacağını iddia ediyorlar.

Şifalı bitki kitaplarında da tavsiye edilen Zencefil çayı ayrıca nezle, astım ve bronşitin etkilerinin azaltılmasında da etkili.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Gebelikte

Zerdeçal

Kullanımı