Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Funda Yaprağının Faydaları Ve Zararları
Yeşilex Funda Sıvı Ekstraktı 150 ml.
76,00 TL
Ürün Fiyatı

2846
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Funda Yaprağının Faydaları Ve Zararları

Funda Yaprağının Faydaları ve Zararları hakkında bilgiler.
Funda yaprağı böbrek taşlarını döker,ishali keser ve aynı zaman da kilo vermek içinde kullanılır.Funda Yaprağının Faydaları ve Zararları hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır.
Piyasada satılan birçok Zayıflama çayında yer alan funda yaprağı böbreklerin daha fazla çalışmasını sağlıyor ve idrar söktürme özelliği ile vücutta depolanmış olan yağların dışarıya atılmasına yardımcı oluyor.

Yemeklerden sonra çay gibi kaynar suda demlenerek içilen funda yaprağı öte yandan idrar yolu enfeksiyonunun tedavisi için de faydalı olan bitkiler arasında kendini gösteriyor. Uzmanlar funda yaprağının yeşil çay, biberiye, kekik ve Mate ile birlikte tüketildiğinde ayda beş kiloya kadar verdirebileceğini söylüyor. Aç karnına tüketilmemesi gereken funda yaprağının bağırsak boşaltıcı özelliği de bulunuyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Nazife Köyceselamlar bana funda yaprağıyla ilgili bilgi verirmisiniz. funda yaprağının faydaları ve zararları nelerdir. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkürler iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar dilerim.
 • Funda

  Yaprağının

  Faydaları

  Ve

  Zararları

  Hakkında

  Bilgiler.