Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
En İyi Bitkisel Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

En İyi Bitkisel Saç Boyası

En İyi Bitkisel Saç Boyası,Doğallsınız İçin Gerekli Olan Saç Boyalarıdır.Sizin Ve Saçlarınızın Doğal Görünmesini Sağlamaktadır.

En İyi Bitkisel Saç Boyası

DOĞALLIĞI YAŞAYIN

SANTE DOĞAL KOZMETİKLERİ, KONTROL ALTINDAKİ BİYOLOJİK TARIMDAN ELDE EDİLEN BİTKİSEL YAĞLAR VE ÖZLER GİBİ İTİNA İLE SEÇİLMİŞ DOĞAL ETKEN VE AKTİF MADDELERLE ÜRETİLEN ÇOK ÖZEL BAKIM ÜRÜNLERİNİ KAPSAMAKTADIR. DUYUMSAL, DOĞAL, SADE.

SANTE % 100 BİTKİSEL SAÇ BOYALARI
DOĞAL PARLAKLIK, HACİM VE DOĞAL BAKIM

SANTE Bitkisel Saç Boyaları ile dokuz renk nüansı elde edebiliyorsunuz. Bitkisel saç boyalarımızı birbiriyle karıştırarak harika renklere ulaşabilirsiniz.

• Uzun süre kalıcı, size özgün ışıltılar oluşturan renkler
• Hacim artışı ve daha iyi bir bakım
• Saf bitkisel
• Son derece koruyucu
• Peroksid, amonyak ve diğer kimyasalları içermez
• Sentetik boya, koku ve sentetik koruyucu maddelerini içermez
• Kontrol edilen doğal kozmetik (BDIH-Kriterlerine göre)

KULLANIM

1. Eğer saç şekillendirici veya saçta film oluşturucu ürünler kullanılmamışsa SANTE Bitkisel Saç Boyaları kuru ve yağsız saç üzerine sürülebilir. Aksi takdirde saç önceden bir SANTE şampuanı ile yıkanmalıdır. Saçın bitkisel saç boyaları ile boyanmaya en iyi şekilde hazırlanması için SANTE Kil Tozlu Şampuan ile yıkanması tavsiye edilir. Bu şampuandaki beYaz kil saçı bakım ve şekillendirici ürün kalıntılarından temizler ve bitkisel saç boyalarının saça çok daha iyi tutunmasını sağlar. Nemli saça masaj yaparak yedirin, iyice durulayın ve bir havlu ile ovun.
2. SANTE Bitkisel Saç boyasını sıcaklığa dayanıklı bir kaba koyun. Yaklaşık 300 mL kaynar su ekleyip krem şeklinde hamur haline gelinceye kadar karıştırın. Su yerine sıcak siyah çay veya kırmızı şarap kullanılırsa daha yüksek bir renk yoğunluğu elde edilir.
3. Omuzunuza bir havlu koyarak giyeceklerinizin kirlenmesini önleyiniz. Ekteki eldivenleri takınız.
4. Karışımın soğumasını bekleyiniz. Bitkisel Saç Boyasını saçınıza tutam tutam eşit şekilde sürünüz. Gerekiyorsa ciltteki boya kalıntılarını siliniz. Saç diplerindeki cildin boyanmamasına mümkün olduğunca dikkat ediniz. Bu amaçla SANTE Yabani İğde ve Gingko Özlü Nemlendirici gibi bir yağlı krem kullanın ve üzerine pamuk bantlar koyunuz.
5. Saçınızı ekteki ısı koruyucu bone ile kapatınız ve üstüne de bir havlu sarınız. Isı (saç kurutma makinesi veya güneş) boyama sonucunu yoğunlaştırır.
6. Etki süresi 15 dakika ile 2 saat arasındadır. Kural olarak : Kişisel saç renginiz ne kadar koyu ise etki süresi de o kadar uzun olmalıdır. Uzun etki süreleri boyama sonuçlarının daha yoğun olmasını sağlar.
7. Saçınızı iyice durulayınız ve bitkisel boya kalıntılarını uzaklaştırmak için tekrar yıkayınız. Bir şampuan yerine SANTE Parlaklık Veren Saç Durulama Ürünü (SANTE Haarspülung Brilliant Care ) tavsiye edilir. Böylelikle saçta ek bir parlaklık elde edilir ve boyanın kalıcılığı artırılır.
Not : Muhtemel cilt boyamaları kısa sürede kendi kendine yok olur, ama istenirse biraz limon suyu ve Bitkisel Yağ ile de uzaklaştırılabilir.
8. Saçınızı alıştığınız şekilde kurutunuz ve şekil veriniz.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

En

İyi

Bitkisel

Saç

Boyası