Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Doktor Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler
Doktor Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Doktor Ömer Coşkun Şifalı Bitkiler :

Astım Hastaları İçin:

1) 1 adet kuru soğan 4′e bölünüp bir bardak ılık su içerisinde 1 gece bekletilip suyu içildiğinde astım hastalığına iyi geliyor.
2) Karaturp ortasından oyulup içine bal koyulup sabaha kadar bekletip sızan turplu bal içilir.
3) Çam kozalağını bal içine koyup yendiğinde yine astım hastalığına birebir iyi geliyor.

Kalp Hastaları İçin:

1) Semizotu, Dr. Ömer Coşkun semizotu kalp için çok sağlıklı bir bitkidir. Soframızdan hiç eksik etmemeliyiz dedi. Salata olarak çiğ yendiğinde daha faydalı olmaktadır.
2) Karabaşotu, pekçok hastalık gibi kalp hastalığına da çok iyi gelen karabaşotu çay olarak içiliyor. 1 bardak kaynar suda 1 tatlı kaşığı oranında demlenerek içiliyor.
3) Keten tohumu, Oğul otu, Çoban çökerten, bu 3 bitki hepsinden aynı oranda toplamda bir tatlı kaşığı olacak şekilde 1 bardak kaynar suda 10 dakika demlenip içiliyor. Kalp hastalığında ve özellikle damar açmakta çok faydalı diyor Dr. Ömer Coşkun. Faydalı olabilmesi için en az 1 ay ile 3 ay olarak hergün 2 bardak içilmelidir dedi.
4) Bir diğer şifalı bitki Alıç meyvası yenilebilir yada alıç otu yaprağı ve çiçeği kullanılabilir. Alık otu yaprağı ve çiçeği birlikte 1 tatlı kaşığı oranında 1 bardak suda demlenerek içiliyor. Kalp damar hastalıklarına, kalp kası güçlendirmede çok faydalı oluyor.
5) Kalp çarpıntısına en iyi gelecek şifa sirkedir.
6) Kalp kapağını güçlendirmek için kırkkilit otu. Buda 1 tatlı kaşığı 1 bardak sıcak suda demlenerek içilecek.

Meniere Hastaları İçin:

Baş dönmesi, denge bozukluğu, kulak çınlaması, işitme kaybı gibi şikayetlere neden olan meniere hastalığı için Dr. Ömer Coşkun şu bitki kürlerini öneriyor.

1) Linco Blove bitkisel tablet sabah akşam günde iki kez alınmalıdır.
2) 1 baş kuru soğan soyulup mikserde çekilip hergün bir tatlı kaşığı suyu içilecek. Mide problemi olup soğan suyunu içemeyenler kudret narı ile beraber içebilir. Eğer kulak problemi varsa bu soğan suyu kulak kepçelerinede sürülecek. Fakat asla kulak içine damlatılmayacak.

Şeker Hasları İçin:

1) Ökse Otu şeker hasları için en güzel ilaç diyor Dr. Ömer Coşkun. Ökse otunu 1 tatlı kaşığı 1 bardak suda 10 dakika bekletip içilecek. En az 21 gün kullanılması gerekiyor.
2) Siyah üzüm çekirdeği düzenli olarak 1 ay boyunca hergün aç karnına yenilecek. Süt ve yoğurt gibi hayvansal gıdalar ile kesinlikle beraber yenmiyecek. Çünki etkisi olmuyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Nazlı Gürgöz altı morlukları icin ne yapmalım
 • Şifa Marketİçeriğindeki kopmleks bitki ekstraktları ve vitaminler sayesinde göz altındaki morlukların giderilmesinde ve göz çevresindeki kırışıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kazayağı çizgilerin ortadan kalkmasında, derin kırışıklıklar ve inatçı şişkinliklerin giderilmesinde aktif rol oynar. Oluşturduğu film sayesinde suyun cilt altında hapsedilmesini sağlar. Böylece çok iyi bir nemlendirme, elastikiyet ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. incelemek tıklayın linki tıklayın
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/bsa-natural-at-kestanesi-ozlu-goz-cevresi-kremi.html
 • Mahmut Çalımerhabalar hocam bende aşırı terleme sorunu var doktorlara gidiyorum ama verdikleri hiç faydas sağlamıyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkkürler iyi günler
 • Z.m.merhaba dokt. ben sinuzit hastasiyim.agzimdan sivi geliy.hangi sali bitkilerden kullanmaliyim?
 • Şifa MarketSinüzit alın, burnun arka kısmı ve burnun her iki tarafında bulunan kemik boşluklara yüz sinüsleri (paranazal sinüsler) adı verilir. Bu boşlukların ve iç yüzlerindeki mukozanın iltihabına da sinüzit denir. Tedavide izlediğimiz yol için linke tıklayınız. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/snzt-sarimsak-karisimli-set.html
 • Yahya DemirSigarayı nasıl bırakırım
 • Şifa Market- Uykusuzluk ve yüksek tansiyonda - Antiseptik olarak - Balgam söktürmede - Mide-bağırsak sancılarında rahatlatmada - Egzama yaralarında - İdrar yolu enfeksiyonlarında - Sigara bırakmak isteyenlerin de gıda takviyesi olarak kullanabileceği şifalı bir bitkidir. Ürün bilgisi için linke tıklayınız http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-karabas-otu-ekstrakti-600-mg-60-kapsul.html
 • Doktor

  Ömer

  Coşkun

  Şifalı

  Bitkiler