Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Deve Dikeni Sütü Kapsülü
Yeşilex Deve Dikeni Sıvı Ekstraktı 150 ml.
71,00 TL
Ürün Fiyatı

385
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101178
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70250
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Deve Dikeni Sütü Kapsülü
Deve Dikeni Sütü Kapsülü :

Deve Dikeni sütü - Milk Thistle Kapsül

Karaciğer için doğal koruma

Araştırma sonuçlarına göre; Milk Thistle, Anadolu'da Batı Avrupa ve Amerika'nın bazı yörelerinde yetişen etkili maddesi Silymarin olan bir bitkidir.

Silymarin,Karaciğer hücrelerini koruyucu ve onarıcı bir flavonoiddir. Silymarin, Deve dikeni (Milk Thistle) bitkisinde zengin olarak bulunur. Milk Thistle,'in içeriğindeki slymarin bilinen en etkili karaciğeri koruyucu özelliği olan maddedir. Silymarin, karaciğerdeki toksinlerin hücre içine girmesini engelleyerek karaciğerin zarar görmesini önlediği araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir.

İlaçların ve kimyasalların karaciğere vereceği zararı baskıladığı klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Silymarin etken maddesinin özellikle alkole ve kimyasal kaynaklı karaciğer hasarına ve virüslerin oluşturduğu sorunlara karşı tedaviye yardımcı olduğu bilinmektedir.

Ayrıca Milk Thistle 'in içindeki etken maddelerin özellikle de silymarin etken maddesinin bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Karaciğer yağlanmasında ve yağlanmanın neden olduğu karaciğer tahribatlarının önlenmesi için destek olduğu gibi, yağların emilimini sağlayan safra akımını çoğaltarak hazmı kolaylaştırdığı ve sindirime yardımcı olduğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır.

Kullanım Önerisi:
Gıda takviyesi olarak, yetişkinler için günde 2 kez 2'şer kapsül, aç veya tok alınabilir. Gıda takviyesi olarak kullanılır.

Ambalaj: 370mg x 50 kapsül (Bitkisel) şeklinde satılmaktadır

Açıklama :

- Deve Dikeni Kapsül bir ilaç değildir. Gıda destekleyicisi üründür.

- Ürün ile bilgiler, bir hastalığın tedavisi amacıyla yapılmamıştır. Bu bilgiler, geleneksel kaynaklar ve son dönem bilimsel araştırmalardan derlenerek bilgilendirilmek amacıyla sunulmuştur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Deve

Dikeni

Sütü

Kapsülü