Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Çörek Otu Yağının Faydaları
Çörek Otu Yağının Faydaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Çörek Otu Yağının Faydaları :

Çörek otu yağı günümüzün en çok kullanılan bitkisel yağıdır. Çörek otu yağının en faydalısı soğuk pres yöntemi ile hazırlanmış olandır. Makalemizde çörek otu ve yağının nasıl kullanıldığı ve hangi hastalıklara iyi geldiğini hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çörek Otu Yağının Yararları Nelerdir
- Mikrop, virüs ve mantarlara karşı öldürücü tesire sahiptir.
- Ifraz boşaltıcı ve solunum borusunu genişleticidir.
- Kansere karşı koruyucu etkisi vardır.
- Kan şekerini düzenler.
- Yorgunluk halini giderip zindelik verir.
- Damar sertligi,damar tıkanıklıgı hastalıklarını önler.
- Tansiyon ve kolestrolün normale dönmesini saglar
- Cinsel gücü arttıcı etkisi vardır.
- Hazmı kolaylaştırır.
- Vücuttaki zehirleri süzerek atar.
- Idrar söktürücü özelliği ile safraya iyi gelir.
- Yaraların çabuk iyileşmesini ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır.
- Alerjiyi önler.
- Savunma sistemini dengeler.
- Hormon sistemini ve ruh hâlini sağlamlaştırır.
- Sac dökülmesi ve kepege karsı haricen sürülür
- Grip,nezle,bas agrısına burundan damlatılarak (3 damla)kullanı lır
- Kulakda üsütme ve iltihap durumlarında damlatılarak (3 damla )kullanılır.
- Göze 2 damla damlatılırsa ,gözdeki mikropları öldürür.
- Sinüzitte sabah ve aksam buruna 1,2 damla damlatılır ve 1 hafta devam edilir
- Çörek otu Yağı ve Tohumunun Çeşitli Bölgelerde Kullanılma Yerleri ve Kullanılma Şekilleri:

Astım ve Bronşiyal Problemler (Uzak Doğu, Orta Doğu ve Malezya)
Kahve içerisine bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırılır. Günde iki defa alıır. Aynı zamanda, her gece Çörek otu yağı ile göğüs ovulur ve kaynar su içindeki Çörek otu yağının buharı nefesle içeri çekilir.

Sırt Ağrısı ve Diğer Romatizma Çeşitleri (Orta Doğu ve Malezya)
Az bir miktar Çörek otu yağı hafifçe ısıtılır ve daha sonra romatizmalı alan yoğun bir şekilde sıvazlanır. Günde üç defa da yağdan bir çay kaşığı içilir.

Ishal (Hindistan ve Orta Doğu)
Bir fincan yoğurt ile bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırılır. Belirtiler kayboluncaya kadar karışımdan günde iki defa içilir.

Kuru Öksürük (Orta Doğu ve Kuzey Afrika)
Kahve içerisine bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırılır ve günde iki defa alınır. Göğüs ve sırt Çörek otu yağı ile ovulur.

Grip ve Burun Tıkanıklığı (Genel)
Herbir burun deliğine 3-4 damla Çörek otu yağı akıtma, burun tıkanıklığını ve kafanın soğuk algınlığı ızdırabını giderebilir.

Saçın Kırlaşması (Genel)
Çörek otu yağı ile düzenli bir şekilde saçlara masaj yapılması, saçların erken kırlaşmasını önleyebilir.

Saç Dökülmesi (Hindistan ve Orta Doğu)
Kafa derisinin tamamına limonu darbeli bir şekilde sürün ve takriben 15 dakika böylece hareket edin. Sabunlayın. Durulayın ve saçların tamamını kurulayın. Daha sonra Çörek otu yagı ile kafa derisinin içine masaj yapın.

Saman Nezlesi (Orta Doğu)
Bir tatlı kaşığı Çörek otu yagını bir bardak limon suyuna karıştırın. Belirtiler giderilinceye kadar, günde iki kez alın.

Başağrısı (Genel)
Alın ve kulaklara yakın yüz kısımları Çörek otu yağı ile ovulur ve kafa bandajlanır. Aynı zamanda bir çay kaşığı Çörek otu kahvaltıdan önce alınır.

Sağlıklı Cilt (Hindistan)
Bir çorba kaşığı Çörek otu yağı ile bir çorba kaşığı zeytin yağı karıştırılır. Bu karışım ile yüz ovulur ve en az bir saat böyle devam edilir. Sabunla yıkanır ve durulanır.

Yüksek Tansiyon (Hindistan)
Kahvaltıdan önce her sabah iki diş sarmısakla birlikte herhangi bir içeceğe bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırarak alın. Çörek otu yağı ile bütün vücudunuzu ovun ve üç günde bir kez 1.5 saat güneş ışınlarına maruz bırakın. Bu işlemlere bir ay devam edin.

Uyuşukluk ve Yorgunluk (Türkiye)
Bir bardak saf ve taze portakal suyu ile bir tatlı kaşığı Çörek otu yagına her sabah 10 gün boyunca devam edilir.

Hafıza Düzeltme (Orta Doğu)
100 mg kaynatılmış nane içerisine bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırılır ve 15 gün içmeye devam edilir.

Kas Ağrıları (Genel)
Ağrıyan yerler Çörek otu yağı ile ovulur.

Iktidarsızlık (Genel)
200 g zeytin yağlı öğütülmüş Çörek otu tohumu, 100 g günlük, 50 g Çörek otu yağı, 50 g zeytin yağı, 200 g saf bal güzelce karıştırılır. Her öğünden sonra bir çorba kaşığı alınır.

Uyku Bozukluğu (Genel)
Balla karıştırılmış herhangi bir sıcak içeceğe bir çay kaşığı Çörek otu yağı ilave edilip akşamları içmeye devam edilir.

Ülserler(Yaralar) (Endonezya ve Hindistan)
Süsen kökü yağı ile veya kına bitkisi yağı ile karıştırılır. Daha sonra cerahatlı yaralar üzerine yayılır. Sonra sirke ile muamele edilerek yıkanır.

Çörek otu tohumları binlerce yıldır baharat ve gıda koruma maddesi olarak kullanılmıştır. Bitkinin tohumları ve yağı geleneksel tıp alanında kullanılabilecek potansiyel ilaç özellikleri göstermektedir. Bu derlemede çörek otunun terapötik (iyileştirici) kullanım alanları ve vücut sistemlerini etkileyen hastalıkların tedavisindeki rolü incelenmiştir.

Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir. Çeşitli kanser ve mikroorganizmalara karşı anti–kanser ve anti–mikrobiyal özellikler göstermektedir. Toksik ajanlara maruz kalmış kolon dokusunda DNA hasarını azaltmakta, karsinogfenezin yani sağlıklı hücrelerin kanser hücrelerine dönüşmeye başlamasını önlemektedir.

Çörek otu diabetes mellitus (DM) da da (Şeker Hastalığı) önemli tedavi edici etkilere sahiptir. Glukoz tarafından indüklenen insülin salgısını artırmanın yanında, intestinal mukozadan glukoz emilimini azaltma yönünde etkisi de bulunmaktadır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Volkan Polatmerhabalar, verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. yazılarına uyarak soğuk pres çörek otu yağı kullanmaya başladım. araştırmalarım sonucunda bu marka yağ ile tanıştım ve çok memnun kaldım. aktarlarda satılan çörek otu yağından çok farklıymış gerçek yağ.
 • Şifa Marketteşekkürler
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/furkan-corek-otu-yagi-250-ml.html
 • Mehmet Yaşarmerhaba kısa bir süre önce gribal enfeksiyon yaşadım. hala sorunlarım devam ediyor. antibiyotikler kullandım ama çok verimli olmadı. çörek otunu duydum iyi geliyor dediler. siz önerirmisiniz.?
 • Şifa MarketÇörek otu bagışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı korumada ve hastalıkların tedavisinde önemli bir bitkidir. kullanabilirsniz uygundur
 • Yaşar UgurMerhabalar, çörek otu her derde deva malum. Acaba nereden temin edebiliriz bunu?
 • Hakkı YiğitÇörek otu hadislerde de geçen çok mübarek bir bitki. İnşallah kullanan herkese şifa olur.
 • Tuna ÇelikO kadarda etkili değildir yahu, denemek lazım denemeden bilemeyiz ne diyeyim
 • Hasan AltunaPeygamber efendimiz boşuna söylemez bir şeyi. Muhakkak çok faydalıdır.
 • Cemile DemirÇörek Otunu Öğütülmüş Toz Halinde Günde Kaç Kez Alınır Ve Faydası Nedir?
 • Şifa MarketÇörek Otunu öğütülmüş toz halinde günde kaç kez aç veya tok içmek gerekir.Ağzımda sürekli çıkan aft yaralarına iyi geldiği söylendi acaba bunu toz halinde ne kadar içersem bu hastalıktan sürekli kurtulmuş olurum.Bundan önce yağını kullanıyordum.Ancak içmeyi bıraktığım anda tekrar ağzımda aftlar çıkıyor.bana bunu öğütülmüş olarak günde 2 kez aç karnına almam halinde faydası olduğu söylendi. Aynı zamanda zayıflamaya da faydası oluğu iletildi.Gerçekten bunu öğütülmüş olarak içersem bu rahatsızlıktan kurtulabilirmiyim vede en önemlisi ne kadar süreyle içmem gerekiyor.Yardımlarınızdan dolayı peşin teşekkürlerimizi sunarız.
 • Ayşe Kelebekhepatit b taşıyıcısıyım. Hepatit b hastalığına çörek otu yağı iyi gelir mi?
 • Ebru Şengülçörek otu yağı basura iyi gelirmi basura iyi gelen yağ hangisidir
 • Şifa MarketÖncelikle teşekkür ederiz , Uzmanlarımız sadece hastalıklar için sitemizde bulunan ürünler hakkında bilgi vermektedir . Detaylı bilgi için , Bilgi hattı : 224 234 56 78
 • Meral Erikligilmerhaba oğlum 8 yaşında 4-5 günde bir büyük tuvaletine çıkıy ve kanlı yapıy..çalak vardedi doktumuz ne yapailirim. teşekkürler
 • Şifa Marketsebebinin ne olduğu ile ilgili lütfen bir hekime danışın geçmiş olsun iyi günler
 • Duman DemirÇok Teşekkür Ederim Çok Etkili bir çalışma Çörek Otunun Faydalarını çok iyi bir şekilde öğrendim çok şükür.
 • Ali BozÇörek Otunun Doz Aşımında Ne Gibi zararları oluy bilginiz varmı hocam
 • Kemal KercebizHocam Çörek Otunu İçtikten sonra Çörek Otu Yağını İçtikten Sonra İnanılmaz bir yanma oluy kısa süre sonra geçiy Reflü Mevcut bende sıkıntı olurmu ?
 • Semih SerpilenSelamün Aleyküm Çörek Otu Yağı Satın Almak İstiyum. ve Çörekotu yağı zayıflatırmı ?
 • Kadir BurukcuogluÇörek Otu Yağı için Herhangi bir yemekte kullanabilirmiyiz.?birde saç dökülmesine iyi geldiğini duydum sacımıza geceleri yatmadan önce Çörek otu yağı sürsek saç dökülmesine yardımcı olur mu ?
 • Salih DegirmenHocam Çok Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ama bir sum daha olacak Çörek otu yağı cinsel perfmans arttırıcı özelliği varmı ?
 • Ünal Yiğit KaradayıHocam Selamün Aleyküm . Çörek Otu Yağı Soğuk Pres olarak mı daha etkili yoksa öğütülmüş çörek otu daha etkili teşşekkürler.
 • Ayşe AydoğanÇörek Otu Yağı Göz Bozukluğu ve bulanıklaşma için kullanılabilirmi ? Çörek otu yağını nasıl günde kaç defa hangi ölçek ile kullanmamız gerekmektedir
 • Şifa MarketŞeker hastalığında faydalıdır. Kandaki şeker seviyesini normale çeker. Vücuda kuvvet ve zindelik verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. İştahı açar. Hazmı kolaylaştırır. Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. Kokusu baş ağrısını keser. Anne sütünü arttırır. İdrar ve adet söktürücüdür. Nefes darlığı, astım ve öksürüğe karşı faydalıdır. Romatizma şikayetlerini azaltır. Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur. Çörekotu yağı saç dökülmesini ve kepeği azaltır. Detaylı ürün bilgisi için linki tıklayabilirsiniz Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/furkan-corek-otu-yagi-250-ml.html
 • Şifa MarketSağlıklı görme terimi , hem görme performansını (her iki gözde % 100) hem görme konforunu aynı zamanda da gözlerin zararlı Uv ışınlarından korunmasını kapsar.Beslenme alışkanlıklarımız , genclerimiz ve hatta yaşam tarzimız bile görme kalitesini etkileyen faktörlerdendir.Tedavi ile izlediğimiz yol için linke tıklayabilirsiniz. Bilgi Hattı:0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/grm-gc-yaban-mersini-karisimli-set.html
 • Şifa MarketSiyah Çörek Otu Yağı soğuk pres sıkma yöntemi ile elde edilmiş olup %100 tamamen saftır ve katkı maddesi yoktur. ürün linktedir. Bilgi hattı:0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • Şifa Markethücre onarıcı ve yenıleyıcı etkıye sahıptır. ayrıca yenı yapılandırma oluşturur. saç beyazlamasına saç dökülmesine karsı etkılıdır. Bilgi Hattı:0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • Şifa MarketŞeker hastalığında faydalıdır. Kandaki şeker seviyesini normale çeker. Vücuda kuvvet ve zindelik verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.. Hazmı kolaylaştırır. Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. Kokusu baş ağrısını keser. Anne sütünü arttırır. İdrar ve adet söktürücüdür. Nefes darlığı, astım ve öksürüğe karşı faydalıdır. Romatizma şikayetlerini azaltır. Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur. Çörekotu yağı saç dökülmesini ve kepeği azaltır. Detaylı ürün bilgisi için linki tıklayabilirsiniz Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/furkan-corek-otu-yagi-250-ml.html
 • Şifa MarketSabah aksam ac karna bir fincan suyun içerisine 4-5 damla damlatarak kullanabılırsınız. Yan etki oluşturmaz. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml-10.html
 • Şifa MarketBiz teşekkür ederiz. İyi günler. Bilgi Hattı:0224 234 56 78
 • Serhad BeyazÖzellikle Alerjilerime Çok Etkisini Gördüm Çörek Otu Yağının..
 • Şifa MarketGeçmiş olsun Serhad bey. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
 • NhlMerhaba bu yağı vücuda sürünce kıllanma yapar diylar doğrmudur acaba bilgi verirseniz sevinirim
 • Şifa Marketbakanlık onaylı ürünlerdir %100 doğal faturalı ve orjinaldir. yan etkı oluşturmaz Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/furkan-corek-otu-yagi-250-ml.html
 • HalitHocam ben faydaların okudum yumlarda bende bunu kullandım şöyle faydasını buldum diyenine rast gelmedim neden?
 • Şifa MarketŞeker hastalığında faydalıdır. Kandaki şeker seviyesini normale çeker. Vücuda kuvvet ve zindelik verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. İştahı açar. Hazmı kolaylaştırır. Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. Kokusu baş ağrısını keser. Anne sütünü arttırır. İdrar ve adet söktürücüdür. Nefes darlığı, astım ve öksürüğe karşı faydalıdır. Romatizma şikayetlerini azaltır. Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur. Çörekotu yağı saç dökülmesini ve kepeği azaltır. Detaylı ürün bilgisi için linki tıklayabilirsiniz Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/furkan-corek-otu-yagi-250-ml.html
 • Yusuf Erçörek otu yağı şeker hastalığı olan hastaya iyi gelirmi tamamen hastalığı yok ederimi
 • Şifa MarketÇÖREKOTUNUN FAYDALARI: -Kanser riskini azaltıcı -Kalp Sağlığı -Grip ve soğuk algınlığı belirtileri -Kuru öksürük Astım -Diyabet -İltihap önleyici -Safra taşları ve böbrek taşları -Baş ağrısı -Kusma -Anne sütünü artırıcı -Saç kaybı gibi durumlarda yardımcı besin takviyesi olarak kullanılır. detaylı bilgi için lütfen linkimizi tıklayınız.
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • AbdurrahmanBurda Çörek otu yagina karistirilmasi söylenen zeytin yağı saf zeytin yağımı yoksa nmal zeytin yağımı dır
 • Hasan KayaOglum 3;5 yasinda ''''ve nefrotic syndrome Tedavisi guy hastaligi geregi bagisiklik dusurucu ilaclar kullaniy Cek otu yagi ilaclarin etkisini engellermi yoksa ilaclarla beraber kullanabilirmiyiz
 • Şifa Marketevde hazırlayacagınız kürlerde doz aşımı oldugunda yan etki olabiliyor bu sorumluluğu almadığımız için yardımcı olamıyoruz kusura bakmayın Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
 • Şifa MarketNefrotik sendrom böbrekteki nefronların belirli bir sebeple tahrip olması sonucu oluşan hastalıktır. Genelde çocuklarda sık görülür. Tedaviye yardımcı set için linki inceleyebilirsiniz geçmiş olsun Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/nfrtk-sndrm-zerdecal-karisimli-set.html
 • Gulustankadinlarda intahabada iyi gelirmi
 • Şifa MarketVajinal akıntı rengi, kokusu ve beraberinde getirdiği şikayetlerle ciddi hastalıkların habercisi olabilir. tedavide izlediğimiz yolda iltahapla gelişen vajinal akıntıda rahim iç yapısı ve kanalları temizleyerek kokulu akıntıları tedavi eden bu iki özel bitkiyi kullanabilirisnizLinki tıklayınız: http://sifamarket.com.com/bitkisel/vjnl-aknt-hayit-karisimli-set.html
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/vjnl-aknt-hayit-karisimli-set.html
 • Enes Isan8 yaşında çölyak hastası bi kızım var çörek otu yagını nasıl kullanırım zararı varmı?
 • Leyla KızılOğlum 1yaşında geniz akıntısından dolayı Öksürük var bunu çörek otuyla nasıl giderebilirim teşekkürler
 • Şifa Market0-3 yaş bebek ve çocuklar için bişey öneremıyoruz doktor kontrolunde olması gerekir. lütfen bir doktora danışınız. çok geçmiş olsun
 • Şifa Marketsize hem kullanımı daha rahat hemde dozları uzmanlar tarafından ayarlanan bir ürün önereceğim lütfen düzenli olarak kullanmaya özen verin aşağıdaki linki tıklayınız Çölyak hastalığının 300’den fazla semptomu vardır ve bu semptomlar kişiye kişiye değişiklik gösterir. Bazı insanlarda karın ağrısı ve ishal görülürken, diğer insanlarda asabiyet ve depresyon görülebilir. Gıdaların emilmesine yardımcı ürünlerimiz Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/clyk-kudret-nari-karisimli-set.html
 • Özlem ŞenKilo problemim var sabah ac karnina kahvaltidan bir saat once 3damla cek otu yağına bir kac damla limon suyunu sıkıp iciyum ardindan bir saat yuruyus yapiyum.zaylamama yardimci olur mu? Kilo aldirdigini soylediler emin olamadim.
 • Şifa MarketSize kilo problemi için acı cehre çayı önerebilirim daha etkilidir ve size diyet sırasında tansiyon ve şeker düşmesi gibi konularda da yardımcı olacaktır ... Acı çehre tek başına kullanıldıgında yan etki yapabılıyor. Bu bıtkının karısım çayını önerıyoruz dozu ayarlanmıştır hem yan etki yapmaz hem de metabolızmayı hızlandırıcı bıtkılerle harmanlandıgı ıcın daha etkılıdır. İncelemek istersenız buyrun lınkı tıklayın.. Bilgi Hattı: (0224) 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/aci-cehre-karisik-form-cayi.html
 • ElBilek kemiğim kırıldı 6 hafta alçıda kaldı şimdi 3haftadr alçı alındı fizik tedavi ve evde egzersiz yaparım Düzel më çok az çörek otu yağı iyi gelir dediler kireçlenme ye faydası varmı nasıl kullanmalıyım şimdiden teşekkürler
 • Şifa Marketöncelikle ilginize teşekkür ederiz. fakat uzmanlarımız sitemizde satışı olan ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermektedir. amacımız daha kaliteli hizmet sunmaktır. tekrar teşekkürler. uzmanlarımızdan bilgi almak isterseniz bu numaradan ulaşa bilirsiniz : 0224-234-56-78 ve 0224-224-55-92
 • Irem TürMerhabalar ben çörek otu yağı kapsülünü aldım fakat kilo almaktan kkuyum acaba kilo aldırır mı
 • Şifa MarketAç karnına kullanırsanız sorun olmaz.. Bilgi Hattı: (0224) 2-3-4-5-6-7-8
 • Ekrem KankalÇörekotu yağı kistik fibrozist hastalarına faydalımıdır
 • Şifa MarketSiyah Çörek Otu Yağı soğuk pres sıkma yöntemi ile elde edilmiş olup %100 tamamen saftır ve katkı maddesi yoktur. ürün linktedir. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • Osman AcarHocam üncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim çürek otu yağı erken boşalmaya iyi gelir diyurlar doğrumu
 • Hasan Öztürk Çörek otu dizlerdeki kireç rahatsızlığına iyi gelir mi? Nasıl kullanmalıyız. Ilginize Teşekkürler.
 • Şifa Marketİleri yaşlarda, eklemlerde tekrarlayan mekanik zorlanmalarla meydana gelen kireçlenme, eklem kıkırdaklarındaki parlak ve pürüzsüz yapının deforme olması, işlevselliğinde oluşan bozulma şeklidir. Kireçlenmenin bitkisel tedavisi için lütfen linki tıklayınız. Bilgi Hattı : 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/krclnm-kusburnu-karisimli-set.html
 • Şifa Marketperformans arttırıcı özelliiği ile kalp damar tansiyon ve şeker hastalarınında kullanabileceği kadar doğaldır. en etkili ürünümüz yeşilextir. Erken boşalma cinsel soğukluk sertleşme gibi sorunlarda etkilidir . faturalı ve bakanlık onaylıdır. lütfen linki inceleyin Bilgi Hattı : 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-afrodizyak-10-kapsul.html
 • Hamdin IpekSlm benim bel kemiğimde zayıflama var fıtık ta oluşmuş güçleştirmek için belimi.çörek otu yağını nasıl kullansam fayda gösterir hocam yardımcı olursanız sevinirim
 • Şifa MarketOmurganın bel kısmı beş adet omur ve diskten oluşur. Burası vücut ağırlığını en fazla taşıyan yerdir.Herhangi bir zorlanmayla koruyucu kısım yırtılıp çekirdek arkaya, kanala doğru fıtıklaşırsa buradan bacaklara giden sinirlere basarak bu sinirlerin çalışmasını engeller ve sonuçta belde ve bacakta ağrı, uyuşukluk, kuvvetsizlik oluşabilir.setimizi incelemek için lütfen linkimizi tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/bl-ftg-kirkkilit-otu-karisimli-set-2.html
 • Ümit AlkanBeyazlamış saçlara sürersek saçlar siyahlaşırmı peki
 • Asiye ÇelikSedef ve vitiligo ya iyi gelir mi
 • Sinan Yıldırımannem astım bronşit annem bunu nasıl atlatır bir bitkisi var mı
 • Şifa MarketAstım, bronşların kasılarak daralması, bronş zarının şişmesi yada balgam gibi yapışkan sıvıların hava yollarını tıkaması sonucu "solunum güçlüğü"ne neden olan bir solunum yolu hastalığıdır.Tedavi ile izlediğimiz yol için linke tıklayabilirsiniz. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/astm-corek-otu-karisimli-set.html
 • Şifa MarketBaşarısı bilimsel verilere dayanır. Son zamanlarda yapılan araştırmalarda,mucizevi bir şekilde destek olduğu uzmanlarca da gözlemlenmiştir.. Siyah Çörek Otu Yağı soğuk pres sıkma yöntemi ile elde edilmiş olup %100 tamamen saftır ve katkı maddesi yoktur. ürün linktedir. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • Şifa Marketsaç ve sakal beyazlamasını önlemede ve düzenli kullanımda beyaz saçları eski rengine kavuşmasını sağlamada destek olacak mucize takviye çörek otu yağıdır. özellikle soğuk pres olması önemlidir.soğuk pres çörek otu yağını incelemek için linki tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • Murat Koyunlukolay gelsin hocam ben ,pnh, yani.paroksismal naturel hemoglabin hastasıyım kısacası kemik iligi bozuklugu kan yıkımına ugruyum hocam bana önereceginiz ne olabilir .tşk
 • Şifa MarketDetaylı görüşülmesi gereken bir sorun bu, sorulması gereken bir kaç soru olacak , Bu yüzden size ulaşabileceğiniz bir numara bırakıyorum hemen irtibata geçelim. Geçmiş olsun. Bilgi Hattı : 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/
 • SelmaMerhaba, Sertikalı Organik Çörekotu yağı arıyum. Sizde var mıdır ?
 • Şifa MarketSiyah Çörek Otu Yağı soğuk pres sıkma yöntemi ile elde edilmiş olup %100 tamamen saftır ve katkı maddesi yoktur. ürün linktedir. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/herboil-corekotu-yagi-250-ml.html
 • SinanBasura iyi gelir mi çörek otu yağı
 • Şifa Marketbasurlar iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. İç basur; makatın içinde meydana gelen basurlara verilen isimdir. tedaviye destek ürünlerimizi incelemek için lütfen altta bulunan linke tıklayınız.
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/bsr-at-kestanesi-karisimli-kur.html
 • Sebnem Burcaknmerhaba benim kedim mantar hastalığına kapıldı kulağında çok yaralar var acaba sarı kantaron yağı ve çörek otu yağı alsam bi işe yararmı
 • Arzu KatarBende mide bulantisi ve yemeklerden sonra sikinti oluy midemde hic bir yedigim yemekten sonra Rahat olamiyum faydasi olurmu acaba
 • Şifa MarketKudret narı kapsülü mide ve bağırsak ülseri şikayetlerini azaltır. Egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarında , yaraların iyileşmesini hızlandırıcı ve kandaki şeker oranını düşürücü etkisi ile şeker hastalığına karşı düşürücü yardımcı bitkisel gıda takviyesidir. Lütfen detaylı bilgi için linke tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/yesilex-kudret-nari-ekstrakti-700-mg-60-kapsul.html
 • Betul TopcuHocam mrb ben kilo almak istiyum acaba çörek otu yağının bi faydası olur mu şimdiden teşekkür ediyum
 • Berna YılmazKan şekerinj dengelemek için günde kaç keree kullanmamıź lazımm. Ne sıklıklaa ☺
 • Şifa MarketTavsiye ettiğimiz kilo aldırıcı seti düzenli olarak kullandığınızda metabolizmanızı ve sindirim sisteminizi güçlendirici ve dengeleyici etki oluşturur. Ayrıca iştah açıcı etkiye de sahiptir. 1 ayda 3-6 kilo almanıza yardımcı olur. Linki tıklayınız: Bilgi Hattı :0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/kl-aldrc-keci-boynuzu-karisimli-set-2.html
 • Şifa MarketAntibakteriyel ve iltihap gidermede yardımcıdır. Tırnak Mantarlarında, Lokal deri problemlerinde,uçuklarda, yaralarda, yanıklarda, sivilcelerde, pişiklerde, çıbanlarda, ayak mantarlarında, varislerde, yatalak hastaların yaralarında, fistürlerde, ameliyat sonrası yaraların hızlı iyileşmesinde, göğüs ve karın çatlaklarında, romatizma, sırt ve boyun ağrılarında, donuk kabarcıklarda, egzama ve sedef hastalarında kullanılır. Ayrıca cilt sıkıştırıcı ve cilt büzüştürücü etkisi vardır Bilgi Hattı :0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/bengisu-aynisafa-merhemi.html
 • Şifa MarketPankreasın inisulun salınımı ile ilgili yaşanan sorunlarda ortaya çıkan tip1 ve tip2 şeker hastalığında endike bileşendir. Kandaki şeker oranını dengeler.Önerdiğim kür, kullanan kişilerin %90 sonuç aldığı en güvendiğimiz kürdür. Ürünümüzü incelemek isterseniz aşağıda size göndermiş olduğum linki lütfen tıklayın. Bilgi Hattı :0224 234 56 78
  http://sifamarket.com.com.tr/bitkisel/skr-hstlg-zeytin-yapragi-karisimli-set-2.html
 • Çörek

  Otu

  Yağının

  Faydaları