Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Civan Perçemi Solgar
Civan Perçemi Solgar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Civan Perçemi Solgar. Civan Perçemi Solgar Şifa Kaynağı Bir Bitkisel İlaçtır. Kadın Hastalıklarında Adet Düzensizliği, Menopoz, Rahim Ve Yumurtalık Kanserleri Gibi Birçok Hastalığa Karşı Korumada Yardımcıdır. En İyi Dahili Ve Harici Yara Tedavi Edici Özelliği İle Bilinmektedir.

Civan Perçemi Solgar

İÇERİĞİ: Civan Perçemi (%30), Atkuyruğu, Kekik, Öksürük otu, Biberiye.

İÇİNDEKİ MADDELER: Civan Perçemi: Sabit ve uçucu yağ, achillein adlı acı bir glikozit ihtiva eder. Uçucu yağda ise; pinenler, borneol, cineol gibi maddeler vardır. Atkuyruğu: Saponin, tanen, reçine, acı madde, equisetin alkoloidler ve silicic asid içerir. Kekik: Acı madde, saponin, tanen ve uçucu yağ (thymol ve karvakrol) içerir. Öksürük Otu: Müsilaj, acı maddeler, tanen, tussilagin, senkirkin alkaloidleri, organik asitler, inulin, şekerler ve phytosterol içerir. Biberiye: Uçucu yağ, tanen, acı madde, reçineler, organik asitler ve glikozitler bulunur.

TIBBİ ETKİLERİ:

Civan Perçemi: Mikrop öldürücü, kan temizleyici, spazm çözücü; üreme ve Prostat iltihaplarında, safrakesesi ağrıları ve bayanların kasık ağrılarında, hemoroitte önerilebilir.

Atkuyruğu: Antibakteriyel, yara iyileştirici, kan temizleyici, kollajen yapıcı, saç, deri ve tırnakların sağlıklı olması için önerilebilir.

Kekik: Kan dolaşımını arttırıcı; şeker düşürücü, spazm çözücü, adet düzenleyici, zihin açıcı, çarpıntıyı giderici, antiseptik ve Afrodizyak olarak tavsiye edilebilir.

Öksürük Otu: Adı üstünde öksürük kesici, balgam söktürücü olarak özellikle amfizemde ve tüm solunum yolu rahatsızlıklarında önerilebilir.

Biberiye: Dolaşım düzenleyici olarak, unutkanlıkta, migrende, düşük tansiyonda, selülitte, göz altı torbalarında, saç dökülmesinde tavsiye edilebilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Civan

Perçemi

Solgar