Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Cilt Beyazlatan Sabun
Cilt Beyazlatan Sabun
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Cilt Beyazlatan Sabun.Bu sayfada sizlere bitkilerden elde edilen şifalı sabunlar ve bu şifalı sabunlar olarak bilinen sabunların etkileri hakkında faydalanacağınız bilgilere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Cilt Beyazlatıcı Sabun

BembeYaz olmak sizin elinizde. Tüm kırmızı noktalar, yüzeye yakın tüm kıcal damarların verdiği kötü görüntüyü ortadan kaldırır. En guzel yani bu kremin istediginiz zaman teninizden arınıyor olmasıdır. Kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bu kremin diger bir yararı ise cildinizde oluşan sivilcelerinde tedavisinde kullanıyor olmasıdır

Yağlı Cilt tiplerine sahip ve Sivilce problemi yaşayan kişilerin kullanımı için oluşturulmuş bir üründür. Sivilce karşıtı bu ürün sivilceye meyilli (sorunlu) bölgelere uygulandığındanda cildin görünümünü düzgünleştirir, cildi kurutmadan geçmiş sivilcelerin neden olduğu leke ve görünümünü düzleştirir.

Arap Kızı adlı krem, çillere, güneş lekelerine, vücut lekelerine ve sivilce izlerine bire bir. Ürün bir hafta düzenli kullanıldığı takdirde hemen sonuç veriyor ve lekeleri ortadan kaldırıyor. Çillere, güneş lekelerine, vücut lekelerine ve sivilce izlerini yok etmekte kullanılır.

Tüm yağlı, sivilceye meyilli, sorunlu ciltlerde 1 hafta düzenli uygulandığında etkisini hemen göstermektedir. Cildinizi kurutmadan sivilcelerin bıraktığı izleri ve bundan doğan kötü görünümü tamamen yok ettiği gibi, yeni oluşan sivilcelerin daha çabuk kurumasını sağlar ve yeni sivilce oluşumunu engeller.

O Güçlü bir yokedici!


Çilleri, güneş lekelerini, vücut lekelerini ve sivilce izlerini yok etmekte kullanılır. Tüm kırmızı noktalar yüzeye yakın tüm kılcal damarların verdiği kotu görüntüyü ortadan kaldırır. En güzel yanı bu kremin istediğiniz zaman teninizden arınıyor olmasıdır. Güçlü olmasıyla beraber doğal bir içeriğe sahiptir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Cilt

Beyazlatan

Sabun