Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Çakşır Ekstresi Faydaları Ve Yararı Hakkında Kapsamlı Bilgiler
Çakşır Ekstresi Faydaları Ve Yararı Hakkında Kapsamlı Bilgiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Çakşır Ekstresi Faydaları Ve Yararı Hakkında Kapsamlı Bilgiler :

Çakşır Ekstresi Faydaları ve Yararı Hakkında Bilgiler Neler Çakşır Ekstresi Faydaları ve Yararı Hakkında Bilgiler Neler , Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır, Etkili bir Afrodizyak olan bu bitki, Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalı olabilir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur.

Çakşır Ekstresi Faydaları ve Yararı Hakkında Bilgiler Neler

Çakşır Otu (Ferula communis): 2 metreye kadar uzayabilen, sarı renkte çiçekler açan otsu bir bitkidir. İçerisinde tanen, reçine, nişasta, alkaloit, saponin ve uçucu yağ bulunur.

Çakşır Otu ve Kökü Nasıl Kullanılır? Çakşır Otu Kökü kurutulup toz haline getirildikten sonra bal ile macun yapılarak kullanılır. 1 su bardağı suya 1 tatlı kaşığı çakşır kökü olacak şekilde hazırlanan çay da içilebilir. Çakşır Otu düzenli kullanıldığında olumlu etkileri görülmektedir.

Güvenilirliği Kanıtlanmış Bitkisel İçerikli Afrodizyak gıda takviyesi YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKÜ EKSTRESİ

Kullanılışı:

- Nasıl, Ne zaman, Ne kadar süre ve Hangi miktarda kullanılacağı önerisinin dikkate alınması gerekmektedir.
- Çakşırın erkeği ve dişisi bulunmaktadır. Mutlaka doğrusu kullanılmalıdır! Zıt kullanımlar depresyona neden olabilir!
- Uzakdoğu‘dan gelen afrodizyak otlar ve eczaneler de satılan cinsel uyarıcılarla mukayese edilemez.
- Çakşır, cinsel bir uyarıcı değildir.
- Çakşır, güç verici ve onarıcıdır.

Ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir zindelik duygusu ve kuvvet hissedeceksiniz. Çakşırın in mükemmel formülü içeriğinde gizlidir. Çakşır ile zenginleştirilmiş Ginseng ekstrelemesi, Ginkgo biloba ve Saw Palmetto' nun da yardımıyla mükemmel bir zindelik ve cinsel güç potansiyeli yaratabilir!

İlk 3-5 gün arası bu zindelik yerini usulca cinsel zindeliğe terk edecektir. Tüm cinsel sorunlarınız önerilen kullanım periyodu içerisinde yok olacak, düzenli kullanımınızı tamamladığınız zaman kendinizi daha zinde, mutlu ve daha çevik hissedeceksiniz! Partnerinizle uzun ve inanılması güç geceler yaşamak artık elinizde. Fantezilerinizi doyasıya yaşamak için Çakşır sizin için geliştirildi.

Çakşır özel geliştirilmiş formülü sayesinde sperm arttırıcı özelliğe de sahip olan bakanlık onaylı tek bitkisel gıda takviyesidir.. Çakşır, Ginkgo Biloba ekstreleriyle güçlendirilmiş bu yepyeni formül sayesinde üreme sistemini tümüyle çalıştırmakta ve düzene sokmaktadır. Dünya erkeklerinin bir numaralı tercihi olan Çakşır Kapsülü' nü kullanmayı denemelisiniz.

Partnerinizi şaşırtın! Gücünüzü geliştirin! Erkeklik formülü Çakşır ile yüksek semalarda uçabilmek elinizde!

Çakşır erken boşalmayı önlemek ve iktidarsızlığı tedavi etmeye yardımcı olmak için kullanabileceğiniz saf bitkisel besin takviyesidir. Dolaşım sistemini düzenlemeye yardımcı olur, vicudunuzun dengesini sağlar, gücünüzü ve kendinize güveninizi arttırmaya yardımcı olur.
Etkili ve daha güçlü içerik. Kutu başına 60 Kapsül, klinik çalışmalara dayanan yepyeni bir formülasyon ve "doğanın doğal mucizesi" ile gerçekten en serti ve partnerinizin şimdiye kadar deneyimlerinizin en iyisi.

YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKÜ EKSTRESİ doğal olması sebebi ile Şeker hastalığı, tansiyon sorunları, kalp rahatsızlıkları olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKÜ EKSTRESİ metabolizmaya hiç bir şekilde zarar vermez ve yan etkide bulunmamaktadır. Yapılan deney ve araştırmalarda bilinen bir yan etkiye rastlanmamıştır.

YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKLÜ bitkisel içeriğe sahip olduğundan 18-90 yaş arasında bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

YEŞİLEX ÇAKŞIR KÖKÜ zengin içeriği sayesinde erkek kaç yaşında olursa olsun tam ve kalıcı etki göstermektedir.

Kullanımı: Cinsel birliktelikten 45 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

UYARI: Uzun süre etkili olduğu için 2-3 günde 1 kapsül alınmalıdır.

Yan Etkileri: Kullanımı güvenlidir hiç bir yan etkisine rastlanmamıştır.

YEŞİLEX Muhafaza şartları ve Uyarılar :
· Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.
· Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız.
· Doz aşımı durumunda vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.
· Ürün Erkekler içindir.

· Üretim ve Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

- Kullanılışı: Nasıl, Ne zaman, Ne kadar süre ve Hangi miktarda kullanılacağı önerisinin dikkate alınması gerekmektedir.

- Çakşırın erkeği ve dişisi bulunmaktadır. Mutlaka doğrusu kullanılmalıdır! Zıt kullanımlar depresyona neden olabilir!

Zaman su gibi akıp geçiyor… Bu hafta çok çabuk geçti… Bu cümleleri günlük hayatımızda hemen hemen hepimiz kullanırız. Bilgi ve teknoloji çağında olmamıza rağmen 24 saat bize yetmemekte, işlerimizi yoğun stres, psikolojik baskı altında yapmaktayız çoğu zaman. Buna birde trafik ve çevresel faktörler de eklendiğinde fiziksel yorgunluk enerji eksikliği, cinsel isteksizlik gibi problemler hayatımızı olumsuz olarak etkilemektedir.

Geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılan epimedium, “çapkın teke bitkisi” olarak bilinmekte ve “yin yao huo” adı ile anılmaktadır. Enerji artırıcı, fiziksel performansı uzun süre koruyucu ve cinsel yaşam üzerindeki olumlu etkileri yapılan araştırmalarda açıklanmıştır. Tayvan Tıp Fakültesinin araştırma dergisinde 2006 yılında yayınlanan bir makalede epimedium bitkisinin erkeklerde görülen iktidarsızlık sorununun giderilmesinde yardımcı olabileceği belirtilmiştir.

YEŞİLEX afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür. İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlar.

Aslında YEŞİLEX çakşır köklü afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin yapmanıza gerek kalmadan penise kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır. YEŞİLEX çakşır köklü afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirir.

Tek yapmanız gereken ; YEŞİLEX çakşır kökü afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak 60-90 gün arası kullanmanız.Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz.

Tıbbi gözetim altında olanlar, kronik kalp, şeker ve yüksek tansiyon problemi olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır
Hamile ya da emziren bayanlar tarafından kullanılmamalıdır.
Çocukların erişemeyeceği serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.
Önerilen dozajı aşmayınız.

Ürünlerle ilgili ek bilgiler: Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir. Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir.

Daha Sağlıklı Cinsel Yaşam İçin Çakşır Kapsül Kullanın

Kendinizi bir düşünün, cinsel yaşamınızın daha iyi olmasını istemez misiniz? Bu hiç kimsenin "hayır" diyemeyeceği bir sorudur.

Cinsel deneyimlerinizde hem siz, hemde partneriniz daha büyük hazlar yaşamak istiyorsanız Çakşır tüm beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilecek en etkili bir bitkisel gıda takviyesidir.

Hayan!l kırıklığına son verin En etkili çözümü ŞİMDİ satın alarak kusursuz özgüveni yaşayın!

İçerik :
Çakşır Extratı, gingo bloba extratı, keçi boynuzu extratı, 7 yıllık ginseng extratı, havlıcan extratı, pırasa tohumu, bitkisel kapsül

Kulllanımı : Sabah aç karnına 1 kapsül, akşam aç karnına 1 kapsül kullanılmalıdır.

Faydaları :

• İlişkiden alınan zevki arttırır ve Erken Boşalma sorununun giderilmesine yardımcı olur.
• Sperm sayısı ve kalitesi üzerinde olumlu etkileri vardır,
• Kan dolaşımını hızlandırarak ereksyon sağlamaya yardımcı olur.
• 3 aylık düzenli kullanımda erken boşalma ve sertleşme sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olur.
• Kısırlık üzerinde tedaviye destekleyici bir üründür.
• % 100 bitki extratlarından üretilmiştir, Türkiyede ilktir.
• Sinir sistemi üzerinde etkilidir,
• Beynin boşalma süresini ayarlamaya yardımcı olur,
• Şeker hastalığına bağlı sertleşme probleminde etkilidir,

Çakşır;
Maydanozgiller familyasına dahil özellikle Hatay‘da ve Doğu Anadolu‘nun çoğu vilayetlerinde yaygın olarak kullanılan ve yetişen bir bitkidir. Gövdeleri silindir şeklinde veya köşeli, sarı renkli çiçekler açan yüksek boylu otlar. Yapraklar büyük, çok parçalı ve parçalar iplik şeklindedir. Çiçekler şemsiye şeklindeki durumlarda toplanmışlardır Orta ve Doğu Anadolu dağlarında yetişen diğer bir Ferula rigidula türü “suyabu” adıyla tanınır. Bunun da çiçekleri sarı olup boyu 70-100 cm civârındadır. Birleşiminde Tanen, saponin, nişasta, reçine, uçucu yağ ve alkaloidler vardır.

Çakşır Otunun Faydaları ve Etkileri: Etkili bir afrodizyak olan bu bitki, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalı olabilir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Çakşır

Ekstresi

Faydaları

Ve

Yararı

Hakkında

Kapsamlı

Bilgiler