Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Blendax Şampuan
Blendax Şampuan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Blendax şampuan nedir?
Saçta ne gibi faydaları vardır ve saç dökülmesi hakkında tüm merak ettikleriniz ve konuyla ilgili detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır...

Türkiye‘nin ilk şampuanı Blendax 45 yılı aşkın süredir Türk tüketicisiyle bir arada olmayı sürdürüyor…
Blendax ilk olarak 1963 yılında piyasaya çıktı. Saçları daha önce görülmemiş ölçüde iyi yıkayan Blendax, Türkiye‘nin ilk şampuanı olarak vazgeçilmez bir kozmetik ihtiyacı karşıladı.
1960, 70 ve 80‘li yıllarda Blendax saç bakımındaki üstün performansı ile Türk tüketicisinin vazgeçilmezi olmayı sürdürdü.
1989 yılında Blendax P&G bünyesine geçti ve ardından pek çok yenilik birbirini takip etti. 1990‘da Blendax‘ın ürün gamı genişletildi.
1990‘lı yıllarda Blendax bir devrim gerçekleştirerek Türkiye‘de ilk defa “2‘si 1 arada” şampuanı Türk tüketicisinin hizmetine sundu. Saçların parlaklığı ve yumuşaklığı artık bir aradaydı.
Ocak 1994‘te Blendax‘ın formülasyonu geliştirilerek Blendax Vital pazara sürüldü ve ilk olarak “dolgun saçlar” konseptiyle Türk hanımlarının karşısına çıktı.
1996 yılında P&G‘nin Avrupa‘daki laboratuvarlarında ürün yeni baştan yaratıldı.. Blendax bu yıllarda enerjik ve kendine güvenen kadınların gözdesi oldu.
2000‘li yıllarda ise Blendax, Türk kadınına “baş döndüren dolgun saçlar”ı sundu.
Aynı yıllarda yaptığı iletişim ve Akademi Türkiye gibi sponsorlukları sayesinde, Türk halkının sevgisini kazanmaya devam etti.
Blendax bugüne kadar pazara getirdiği yeniliklerle Türk tüketicisinin vazgeçilmez markası olmayı sürdürüyor…
Blendax şampuan isimlerinden biridir...Bu sayfamızda bitkilerden elde edilen saç dökülmesini önleyen ve düzenli kullanımda saç sıklaştıran hücreleri canlandıran şifalı şampuanlar hakkında bilgiler yer almaktadır...
Bayanlar saçlarını neden toplarlar biliyor musunuz? Çünkü artık saçın yıkanma zamanı gelmiştir.Bu durum saça çok zarar verir.Özellikle sıkı tokalarla toplamak,saç teli hücrelerinin sıkışmasına yol açar ve saçlar kırılır.

Hanımlar saçlarını çok gergin bir şekilde topluyorsa belli bir zaman sonra alında ve şakaklarda saç dökülmesi sorunuyla karşılaşabiliyorlar.Saçları genelde toplamak yerine,açık bırakarak saç telleri hücreleri ve deri hücrelerinin hava almasını sağlamak gerekir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Blendax

Şampuan