Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aynı Sefa Kremi Faydaları
Aynı Sefa Kremi Faydaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bengisu Aynısafa Merhemi
40,00 TL
Ürün Fiyatı

15896
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Aynı Sefa Kremi Faydaları, Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir. Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır. Sedef ve sulu sedef, Egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder.

Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir.

Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, Varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

Aynı sefa Kremi Faydaları

Calendula arvensis Aynisafa (Nergis) ilkbahar habercisidir. Etkileyici bir kokuya sahip olan bir bitkidir. Anavatanı Avrupa ve Akdeniz kıyılarıdır. Yurdumuzun her yerinde yetişir.

Aynısafanın halk dilinde çeşitli isimleri bulunmaktadır. Altıncık, Ölü Çiçeği, Nergis, Tıbbi Öküzgözü, Portakal Nergisi, Susi olarak bilinir.

Antibakteriyel ve iltihap gidericidir.

Lokal deri problemlerinde, yaralarda, yanıklarda, sivilcelerde, pişiklerde, çıbanlarda, ayak mantarlarında, varislerde, yatalak hastaların yaralarında, fistürlerde, ameliyat sonrası yaraların hızlı iyileşmesinde, gögüs ve karın çatlaklarında, romatizma, sırt ve boyun ağrılarında, donuk kabarcıklarda, egzama ve sedef hastalarında kullanılır. Ayrıca cilt sıkıştırıcıdır.

Kullanım şekli :

Aynısafa merhemi derinin problemli olan yerlerine günde 3 defa sürülür. Egzama.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Mahir Tekaynı sefa kremi mantar için kullanımı nasıl olur. bu bitkiyi hazır olarak krem yapabilirmiiyiz. hazır krem olarak kullanmak istesek nerden temin edebiliriz. bize bu konuda yardımcı olurmusunuz. çok çok teşekkürler
 • Ömer Karahanyaklaşık iki hafta önce aynı safa mantar kremi aldım. iki gün kullandım krem arko krem gibi kokusu falan hep aynı kullandım bir hafta hiçbir etkisini görmedim yine aynı bu konuda bilgi vermenizi istiyum
 • Şifa MarketAntibakteriyel ve iltihap gidermede yardımcıdır. Tırnak Mantarlarında, Lokal deri problemlerinde,uçuklarda, yaralarda, yanıklarda, sivilcelerde, pişiklerde, çıbanlarda, ayak mantarlarında, varislerde, yatalak hastaların yaralarında, fistürlerde, ameliyat sonrası yaraların hızlı iyileşmesinde, göğüs ve karın çatlaklarında, romatizma, sırt ve boyun ağrılarında, donuk kabarcıklarda, egzama ve sedef hastalarında kullanılır. Ayrıca cilt sıkıştırıcı ve cilt büzüştürücü etkisi vardır Bilgi Hattı: 0224 234 56 78
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/bengisu-aynisafa-merhemi.html
 • Gülay GülDehb lı bir çocuğa hangi bitkiyi öneriy sunuz ben ilaç kullanmak istemiyum bilgilendirirseniz memnun olurum
 • Aynı

  Sefa

  Kremi

  Faydaları