Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
At Kestanesi Faydaları Ve Zararları
Yeşilex At Kestanesi Ekstraktı 650 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

7001
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101146
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70234
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
At Kestanesi Faydaları Ve Zararları

At Kestanesi Faydaları Ve Zararları Hakkında Detaylı Bilgi Edinmek İçin Hazırladığımız Makalemizi İnceleyebilirsiniz. ATKESTANESİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER Uyumlu renkleriyle çok güzel bir görüntüye sahip olan at kestanesi, içerdiği yüksek oranda zehir sebebiyle halk tarafından toplanılmaması gerekir. Son yıllarda kozmetik sanayii at kestanesinin içerdiği maddelerin, cilt kırışıklıklarına, yaşlanma etkilerine, cilt lekelerine, güneş lekerine karşı koruyucu etkisini fark ederek , son derece faydalı at kestanesi kremi, at kestanesi solüsyonu, at kestanesi yağı gibi kozmetik ürünleri satışa sunmuştur. At Kestanesinin Yararları (Faydaları)
Atkestanesi kremi, at kestanesi yağı, at kestanesi solüsyonu olarak aktarlardan alacağınız ürünler, varisli bölgere masaj yapılması halinde Varis ağrılarını geçirir. Cilt üzerinde oluşmuş güneş lekelerine, sivilce lekelerine, cilt kırışıklıklarına dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürüldüğünde müthiş bir onarıcı fonksiyonu vardır.

Ayrıca hemoroit ağrısında, meme üzerine at kestanesi kremi sürülürse hemoroit ağrıları azaldığı gibi zaman içersinde, Hemoroid memeleri küçülerek yok olacaktır.
Bir çok kadının ilerleyen yaşlarda, yüzlerindeki kırışıklıkları yok edebilmek için kullandıkları Botoks etkili kremlerin içeriğinde at kestanesinin olması, kırışıklar üzerindeki etkisinin kanıtıdır.

At Kestanesi Zararları
At Kestanesi, doğru toplanma, doğru işlenme ve doğru kullanma yöntemlerine uyulduğu zaman son mucizeler yaratan bir şifalı bir bitki olmakla birlikte, yanlış toplanma, yanlış işlenme ve yanlış kullanım sonucunda sonu ölümle sonuçlanabilecek durumlar ortaya çıkarabilir. çünkü at kestanesi özünde öldürücü zehir barındır p çiğ veya kaynatmak suretiyle kullanılması son derece tehlikelidir. Aynı zamanda tablet halinde satılan at kestanesi haplarını da asla doktorunuza danışmadan kullanmamalısınız.

At Kestanesi Kullanımı
Kozmetik sanayi tarafından üretilen at kestanesi kremi, at kestanesi solüsyonu ve at kestanesi yağı, aktarlardan alabilirsiniz. Genel fiyat ortalaması 15 dolar ile 30 dolar arası değişen atk kestanesi krem, solüsyon ve yağlarını cillt üzerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Kesinlikle doğaya çıkarak bilinçsizce at kestanesi toplayıp evde kaynatma hatasına düşülmemelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

At

Kestanesi

Faydaları

Ve

Zararları