Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
At Kestanesi Cilde Zararları
Yeşilex At Kestanesi Ekstraktı 650 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

7026
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101754
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70727
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
At Kestanesi Cilde Zararları
At Kestanesi Cilde Zararları :

Görünüş olarak oldukça güzel ve zarasız olarak görünen at kestanesi, esasında insanı öldürebilecek kadar zehirli madde içerdiği için halk tarafından toplanan bir bitki değildir. Buna rağmen son yıllarda özellikle kozmetik sanayinde üretilen ve sadece dışarıdan sürülmek üzere oluşturulan at kestanesi kremi, at kestanesi solüsyonu ve at kestanesi yağı, kırışıklara ve yaşlanmaya karşı etkili olduğu için kozmetik sanayinin gözde mamüllerinden birisi haline gelmiştir.

Belirgin özelliklerinden bahsedecek olursak, at kestanesi krem, tentür, merhem, jel kıvamına getirilerek cilde sürülerek kullanıldığında, sivilce sorunu olan ciltlerde çözüme götürme ve cildin pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. Varis bulunan kişilerde, sorun olan bölgelere sürüldüğünde varisin ilk olarak ağrılarının geçmesine, daha sonra ise görüntü olarak ortadan kalkmasında etkili olur. Antioksidan özelliğiyle damar hastalıklarına, hemoroit problemine (basur), ödem oluşumuna ve ödemlerin yok olmasına katkı sağlar.

At Kestanesi Fayda ve Zararları
Orta yaş ve üzeri bayanlar için cilt kırışıklıklarından kurtulmak amacıyla kullanılan at kestanesi krem ve solüsyonları, yaşlılığa karşıda etkili bir seçenektir. Bu amaçla kullanılan botoks kremlerinin özünde de at kestanesi bulunmaktadır. Diğer bir öne çıkan özelliği ise, özellikle yaz mevsimlerinde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan cildinizde oluşan kahverengi güneş lekelerine karşı gözle görülür bir etkiye sahiptir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

At

Kestanesi

Cilde

Zararları