Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ardıç Şampuanı
Ardıç Şampuanı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ardıç Şampuanı. İçeriğindeki Ardıç Katranı Özü Ve Kompleks Vitaminler Sayesinde Saç Köklerini Besler,Saçların Sağlıklı,Canlı Ve Parlak Olmasını Sağlar.Zarar Görmüş Saçlara Doğal Bakım Uygular.

Ardıç Şampuanı:

TANIMI : Ardıç Şampuan, saç derisinin kepeklenmesini önleyebilecek bir şampuandır.

ÖZELLİKLERİ : Saçlı deride,genellikle baş derisinde görülen kepeklenme olayı incelendiğinde çeşitli nedenlere dayandığı görülur. Etkileyen faktörler yorgunluk ve Stres gibi psikolojik ve nörolojik faktörler, basınç değişiklikleri, ortam ısısı ve nem gibi iklim etkileri, mevsimler ve metabolik değişimlerdir. Kepeklenmeyi önlemek için çeşitli ajanlar kullanılmaktadır.

Ardıç Şampuan'ın aynca formulünde yer alan maddelerin sayesinde kepekli-yağlı saçlarda kepek oluşumunu önleyebileceği saptanmıştır.

KULLANIŞI : Ardıç şampuan'ı saçlarınızı ılık su ile iyice ıslattıktan sonra, avucunuza dökeceğiniz bir miktarı ile köpürtünüz ve bol ılık su ile durulayınız. Tekrar ayrı şekilde tatbik ederek ve 1-2 dakika bekleterek etkin maddelerin deriye iyice temasını sağlayınız ve ondan sonra bol su ile durulayınız. Bir banyoda bu işlemi üç defa tekrarlayınız.

Ardıç Şampuan'ı saçlarınıza haftada en az iki defa tatbik etmenizi tavsiye ederiz.

Koza Ardıç Katranlı Şampuan: 200 - 400 ml

Koza Doğal Ardıç Katranlı Şampuan, saçtaki kepeklenmeye, kelliğe, saçkırana, egzama ve Sedef hastalığına ve zararlı mikroorganizma oluşumuna karşı etkileri çok iyi bilinen ardıç katranı içermektedir. Bu sayede saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önler. Kafa derisine zarar verebilecek bakteri oluşumunu engeller. Buğday proteini ve B5 vitamini desteğiyle saçın nem dengesini korur, saçları yıpratmadan ve kurutmadan temizler, kolay taranabilirlik sağlar, daha güçlü ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Ardıç

Şampuanı