Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Alıç Yağının Faydaları
Alıç Yağının Faydaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Alıç Yağının Faydaları

Alıç yağı alınır ve boyuna komples yapılır zaten çabuk emildiği için fazla ovulmasına gerek yoktur.Boyun ağrılarına iyi gelecektir.


Şekeri olmayan ama vücuttaki bazı yaraları iyileşmeyenler için beyaz dut yaş olarak taze bir şekilde tüketilebileceği gibi kurusuda işe yaramaktadır.

Varisi olanlar kırk kilit çayını kullanabilirler günde bir kez demleyerek içebilirler varislere iyi gelecektir.

Sarı Kantaron un sakinleştirici etkisi vardır bu yüzden 5-6 dk kısık ateşte demleyerek günlük içilebilir, sinirlere iyi gelecek ve biraz olsun sakinleşmenizi sağlayacaktır.

Bağışıklık Sistemi için bir kaşık bal ile bir kaşık tarçın ilave edilir ve yenilirse iyi etki verecektir. basit ve tadı fena olmadığı için rahatlıkla kullanılabilir.

Hafif bir soğukalgınlığına dayalı boğaz ağrınızmı var adayaçayını demleyip gargara yapın, içebilirsinizde erkekler günde 2 bardaktan fazla içmemeli, ve kaynatılmamalı, sıcak su içinde 2/3 dk demlenmelidir. fazla kullanımından kaçının.

Nane mide bulantısına iyi gelir, ferahlatır, çarpıntıya iyi gelir, sinir sistemini yatıştırdığı gibi uyku probleminde de etkilidir.

Bazı panik atak hastalarına çok çeşitli antideprasanlar verilmekte ve bir çoğu hiç bir yarar sağlamadığı gibi daha kötü duruma da itebilmektedir. Aşağıdaki ilaç bu konuda önce muayene olunup daha sonra doktora sorulmalıdır. Doktor onaylıyorsa kullanılmalıdır. Ancak mutlaka psikiyatri uzmanına .... bana nasıl gelir diye sormanızı öneriyorum. .... panik atak sendromlarında etkili bir ilaçtır, ilk 5 gün çeyrek sonraki 4 gün yarım ve daha sonra tam kullanıma geçilebilir fakat, dr kontrolünde kullanılmalıdır ayrıca bazen yarım kullanımda bile yeterli gelebildiği için tam kullanılmasına gerek kalmayabilir. Beynin verdiği yanlış alarmları kesici özelliği bulunmaktadır. Dr unuzun tavsiyesi olmadan herhangi bir antidepresanı kullanmayınız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Alıç

Yağının

Faydaları