Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Acı Cehre Nasıl Kullanılır

 Acı Cehre Nasıl Kullanılır: Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo Zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir.

 Bu mucize bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.


 Acı Cehre Bitkisel Zayıflama Tohumu

 Akşam Kullanın Sabah 3-4 Kilo Zayıf Olarak Uyanabilirsiniz..
 
 Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir.

 Zayıflamanın yanı sıra Kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi Sıkılaştırıcı özelliği ile de Zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.

Bir kutu Acı Cehre 75 adet bitki tohumu içerir.Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir.

Acı cehre var olan tüm Zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 bitki tohumu halinde satılmaktadır.

Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır ve 24 saat içerisinde 3-4 kilo Zayıflama sağlamaktadır.
 
Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de Prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.
 
Acı Cehre Zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır.

Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı Zayıflama sağlamış olursunuz.
 
Yemeklerden sonra ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.

Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar.

Kötü Kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir. Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir.

Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.
 

ACI CEHRE HAKKINDA
 
ZAYIFLAMAK İÇİN DİYET-EGZERSİZ YAPMAYA SON !

 
Acı Cehre size sağlıklı ve zahmetsizce kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır. İçeriğinde bulunan %100 bitki tohumu ile doğal yöntemlerle herhangi bir diyet uygulamadan zayıflayabilirsiniz.
 
Dünyada bugüne kadar Zayıflama alanındaki başarısından devamlı olarak söz ettiren Acı Cehre ile Sağlıklı ve Doğal bir şekilde kilolarınızdan kurtulun.

Zayıflamak ve kilo vermek için artık sevdiğiniz yemeklerden mahrum kalmanıza, saatlerce egzersiz yapmanıza, diyet listeleri ile boğuşmanıza gerek yok!
 
Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar.

Acı Cehre Zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.
 
Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.
 
Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır.* Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.
 

KULLANIMI


İlk gün tok karnına 3-4 adet ılık su ile çiğneyerek veya yutularak içilir.

Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.
 
1 Kutu Acı Cehrede 75 Bitki Tohumu Bulunmaktadır.
 
Tamamen Bitki Kökenidir. %100 DOĞALDIR
 
Acı Cehreden en etkili verimi almak için neler yapılmalı?
 
* Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.
* Yemeklerden 20-30 dakika sonra bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.
* Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.
 
Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

misafir (20.03.2014 16:34:54)

2 tane çiğnereyek bol suyla ictikten sonra 3 saat sonra bi yarım saat tuvaletten cıkamayacak bi etkisi var.ve bunu 1 er saat arayla 3 defa tekrarlıyo.siz siz olun 2 den fazla icmeyin.bol su icin ciddi su kaybı olusuyo.haftada 1 den fazla bunu yapmanın zararı olabilir diye düsünmekteyim


YAĞMUR (06.03.2014 16:42:08)

bir adet çiğneyip onun acı tadından dolayı bol su içiyorsun mecburen. bir tane çiğnedikten 2 - 3 saat sonra emin ol 2 yada 3 adet çiğnemekten vazgeçersin :)


gullu tekin (12.02.2014 00:33:43)

bu ürünün kullanım şekline baktım farklı sıtelerde farklı yorumlar var kımı ilk gun uçtane birden alıp ertesi günler sabah akşam yemekden sonra al dıyo kımı yemekden once dıyo hangisi

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.