Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Acı Cehre Faydaları Ve Zararları

 Zayıflamak isteyen insanlar için her geçen gün doğal ürünlerle yeni Zayıflama ürünleri ortaya çıkıyor.Bunlardan birisi de acı çehre bitkisinden yapılan kapsüller.

 Şimdi size acı çehre bitkisi ve kapsülü hakında bazı bilgiler vereceğiz.Fakat bu bilgilere güvenerek sakın acı çehre otunun hazırda satılan kapsüllerini doktora başvurmadan denemeyiniz.

 Acı Cehre “Ak Diken” olarak da geçiyor.


 Avrupa, Asya, Afrika, Britanya Adaları ve Fas da yetişen 6-8 metra boynabilen ağaç formunda bir bitkidir. Yaprakları sarımsı ve yeşil renktedir. Meyveleri siyah, küresel ve sert bir yapıya sahiptir.  Meyleri insanlar için zehirli etkiye sahipken kuşlarda aynı etkiyi göstermez. Kuşların dışkısıyla tohumlanır.


 Acı Çehre Kapsülünün Faydaları

 - Metobilizmayı hızlandırır

 - Toksinleri vücuttan atılmasında yardımcı olur

 - Vücutta biriken yağların yakılmasında yardımcı

- Selülit oluşumunu engeller

- Tokluk hissi vererek fazla yemek yemeği engeller


Acı Çehre Bitkisinin Zararları

İlacın idrar söktürücü ve müshil özelliği vardır.Su kaybı ile kilo verdiriyor.Bu yüzden bol su içmeyi ihmal etmeyin.Unutmayın kullanmadan önce doktora başvurun.

İshal gibi bir yan etkisi olabilir. Dikkat edin.

Su kaybı yaptığı biliniyor. İlacı kullanmak isteyenler, bol bol su tüketmelidirler, yoksa vücudun su dengesi sarsılabilir. Bol su içmeyi sakın ama sakın ihmal etmeyin

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Yeliz (13.02.2014 13:22:02)

Merhaba. Acı cehre tohumu için güzel yorumlarda kötü yorumlarda okudum internette. Gercekten zararlımı bağırsakları inceliyormuş deliyormuş vs deniliyor. Kullanmak istiyorum korkuyorum. Bilgi verirseniz sevinirim


BERNA TOSUN (22.07.2013 10:08:19)

RAMAZANDA BAĞIRSAK DÜZENİM BOZULDU !! 2 GÜN DIŞARI ÇIKAMADIM. ve YEĞENİM TAVSİYE ETTİ ACI ÇEHRE TOHMUNDAN ALDIM 3 AD. ÜSTELİK AÇ KARNINA DEĞİL İFTARDAN SONRA ve 24 SAAT TUVALETTEN ÇIKAMADIM 1 BARDAK SU İÇİYORDUM TAM 10dk SONRA ÇIKARTOYORDUM. BENCE ÖNEMLİ BİR İLAÇ AMA SÜREKLİ KULLANIM İÇİN ASLA- HELE ZAYIFLAMAK AMAÇLI ASLA ÇÜNKÜ SU KAYBEDİYORSUNUZ.....

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.