Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Acı Cehre Faydaları Ve Zararları
İncelediğiniz bitki ile ilgili merak ettiklerinizi uzmanımıza sorun, hemen cevaplansın.

Zayıflamak isteyen insanlar için her geçen gün doğal ürünlerle yeni Zayıflama ürünleri ortaya çıkıyor.Bunlardan birisi de acı çehre bitkisinden yapılan kapsüller.

Şimdi size acı çehre bitkisi ve kapsülü hakında bazı bilgiler vereceğiz.Fakat bu bilgilere güvenerek sakın acı çehre otunun hazırda satılan kapsüllerini doktora başvurmadan denemeyiniz.

Acı Cehre “Ak Diken” olarak da geçiyor.

Avrupa, Asya, Afrika, Britanya Adaları ve Fas da yetişen 6-8 metra boynabilen ağaç formunda bir bitkidir. Yaprakları sarımsı ve yeşil renktedir. Meyveleri siyah, küresel ve sert bir yapıya sahiptir.  Meyleri insanlar için zehirli etkiye sahipken kuşlarda aynı etkiyi göstermez. Kuşların dışkısıyla tohumlanır.

 Acı Çehre Kapsülünün Faydaları
 - Metobilizmayı hızlandırır

 - Toksinleri vücuttan atılmasında yardımcı olur

 - Vücutta biriken yağların yakılmasında yardımcı

- Selülit oluşumunu engeller

- Tokluk hissi vererek fazla yemek yemeği engeller

Acı Çehre Bitkisinin Zararları
İlacın idrar söktürücü ve müshil özelliği vardır.Su kaybı ile kilo verdiriyor.Bu yüzden bol su içmeyi ihmal etmeyin.Unutmayın kullanmadan önce doktora başvurun.

İshal gibi bir yan etkisi olabilir. Dikkat edin.

Su kaybı yaptığı biliniyor. İlacı kullanmak isteyenler, bol bol su tüketmelidirler, yoksa vücudun su dengesi sarsılabilir. Bol su içmeyi sakın ama sakın ihmal etmeyin

Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Mürvet Ergünayda 3 kilo verdim . aslında fena değil ama ben ayda 5-6 kilo vermek istiyorum. kullandıgım acı cehrenin çayı . acaba kullanım dozunumu arttırmam lazım . yani daha çok kilo vermek için daha fazlamı acı cehre kullanmak gerekir. acı cehreyi sizin sitenizden temin edebilirmiyim saygılar
 • Diğer Makaleler

  Acı

  Cehre

  Faydaları

  Ve

  Zararları