Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Acı Cehre Faydaları Ömer Coşkun

 Acı Cehre Faydaları Ömer Coşkun Konusunda Bilmek İstediklerinizi Hazırladığımız Makalemizde Detaylı Olarak Bulabilirsiniz.


 ACI CEHRE


 Acı cehre kullanan bir insan oldukça kısa zamanda ve hızlı bir şekilde zayıflatan bir bitki tohumu ürünüdür. Bu bitki tohumunu kullanarak bir ayda yaklaşık 9-11 kilogram vermektedir. Acı cehre alternatif tıp dünyasında  olan ünlülerce şiddetle tavsiye edilmektedir. Acı cehre aslında sadece zayıflamak için değil Kabızlık hastalığı içinde son derece faydalıdır.

 Acı Cehrenin Faydaları


 - Bağırsakların çalışmasını düzenler.
 - Hücreleri yeniler ve cildi sıkılaştırır.
- Kolesterolü dengede tutar.
- Prostat ve böbrek hastaları için faydalıdır.
- Gaz oluşumunu azaltır ve buna bağlı olarak şişkinlik sorunu olanlar içinde yararlıdır.
- Cildi sıkılaştırdığı için de Zayıflama esnasındaki deri sarkmalarını engeller.


Acı cehrenin içinde 75 farklı bitki tohumu bulunmaktadır. Bunların karışımı ile oluşmaktadır.


Acı cehreyi yemek yedikten sonra ılık su ile birlikte tüketmeliyiz. Böylece tokluk hissi uyandırarak, gereğinden fazla yemek yenmesine engel olmaktadır. Acı cehre bitkisi vücudumuzda ki yağların mide tarafından emilmesine yardımcı olur.

Acı cehre bütünüyle bitki tohumlarından oluşan bir karışım olduğu için en hızlı ve etkili Zayıflama aracıdır. Bu karışımın bilinen bir yan etkisi kesinlikle yoktur. Kullanmaya başladığımızdan 4 saat sonra etkisini göstermeye başlar. Günde yaklaşık olarak 2-3 kilo Zayıflama olabilir ancak Zayıflama kişinin metabolizmasına göre değişiklik göstermektedir.
Acı cehre hızlı kilo aldırdığı için ve içinde kimyasal hiçbir madde bulunmadığından dolayı verilen kiloların ürünü bıraktıktan sonra kullanılması bırakıldığında geri aldırmadığı için çok fazla tercih edilir

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.