Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Acı Cehre Çayının Zararları

 Acı çehrenin faydaları zararları yan etkileri kullanıcı yorumları

 Acı çehre otunun zararları yoktur. acı cehre bitkisi, aynı zamanda acı cehre otu olarak bilinir. acı cehre yan etkileri genelde şeker hastaları ve hamilelerde ortaya çıkar. acı cehre şikayetleri daha çok hızlı Zayıflama ve çarpıntı  yaptığı yönündedir. Acı cehrenin fiyatı piyasadaki diğer Zayıflama haplarıyla aynıdır.

 Acı Cehre, veya diğer adıyla Yeşil Çaylı Acı Çehre, son zamanların en ünlü bitkisel Zayıflama hapı olarak çok popülerdir. Acı çehre Zayıflama hapının Zayıflama ve kilo vermeye faydaları saymakla bitmez. Acı çehrenin bilinen bir  yan etkisi ve zararları yoktur. Acı çehre hapı kullananlar ve kullananların yorumları da genelde iyi yöndedir. Acı çehre hapıyla 1 ayda 7 kilo zayıflamak mümkündür.

 Yeşil Çaylı Acı Cehre: Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk Günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo Zayıflama sağlayabilir ve en az 2 beden fark zayıflayabilirsiniz. Bu mucize Bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo  vererek zayıflamış olabilirsiniz.Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra Kabızlık sorununa da kesin  tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi Sıkılaştırıcı özelliği ile de Zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm Zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 doğal halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 Saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de Prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.