Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Acı Cehre Çayının Zararları
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

 Acı çehrenin faydaları zararları yan etkileri kullanıcı yorumları

 Acı çehre otunun zararları yoktur. acı cehre bitkisi, aynı zamanda acı cehre otu olarak bilinir. acı cehre yan etkileri genelde şeker hastaları ve hamilelerde ortaya çıkar. acı cehre şikayetleri daha çok hızlı Zayıflama ve çarpıntı  yaptığı yönündedir. Acı cehrenin fiyatı piyasadaki diğer zayıflama haplarıyla aynıdır.

 Acı Cehre, veya diğer adıyla Yeşil Çaylı Acı Çehre, son zamanların en ünlü bitkisel zayıflama hapı olarak çok popülerdir. Acı çehre zayıflama hapının zayıflama ve kilo vermeye faydaları saymakla bitmez. Acı çehrenin bilinen bir  yan etkisi ve zararları yoktur. Acı çehre hapı kullananlar ve kullananların yorumları da genelde iyi yöndedir. Acı çehre hapıyla 1 ayda 7 kilo zayıflamak mümkündür.

 Yeşil Çaylı Acı Cehre: Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk Günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayabilir ve en az 2 beden fark zayıflayabilirsiniz. Bu mucize Bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo  vererek zayıflamış olabilirsiniz.Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra Kabızlık sorununa da kesin  tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 doğal halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 Saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de Prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Faruk Biçerteşekürler öncelikle. ben yaklaşık 1 aydır acı cehre kullanıyorum çok faydasını gördüm ama bagırsaklarımızı biraz yordu sanırım . uzun süre kullanımda bagırsaklarımda ağır bi hasar bırakmaz umarım . bilgi için teşekrler selametle
 • Miray PıhlısMerhaba ben kabızlık problemim için acı çehreyi buldum.Acı çehreyi hap olarak mı tohum olarak mı yoksa çay olarak mı tüketmek en sağlıklısı ve kesin çözümüdür?Acı çehrenin herhangi bir zararı olmadığı yazılmış her sayfada ama tam da emin olamadım.Televizyonda doktorlar bu tür zayıflama ürünlerini önermiyor uzak durulması gerektiğini söylüyor sizler ne düşünüyorsunuz?
 • Şifa MarketAcı çehre tek başına kullanıldıgında yan etki yapabılıyor. Bu bıtkının karısım çayını önerıyoruz dozu ayarlanmıştır hem yan etki yapmaz hem de metabolızmayı hızlandırıcı bıtkılerle harmanlandıgı ıcın daha etkılıdır. İncelemek istersenız buyrun lınkı tıklayın. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/aci-cehre-karisik-form-cayi.html
 • Aynur iyi akşamlar acı cehre otunu ne sıklıkta kullanmalı ve zararlar varmı....
 • Şifa MarketAcı çehre tek başına kullanıldıgında yan etki yapabılıyor. Bu bıtkının karısım çayını önerıyoruz dozu ayarlanmıştır hem yan etki yapmaz hem de metabolızmayı hızlandırıcı bıtkılerle harmanlandıgı ıcın daha etkılıdır. İncelemek istersenız buyrun lınkı tıklayın. bilgi hattı: 224 2 3 4 5 6 7 8
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/aci-cehre-karisik-form-cayi.html
 • Diğer Makaleler

  Acı

  Cehre

  Çayının

  Zararları