Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Suna Dumankaya Kaş Gürleştirme
Suna Dumankaya Kaş Gürleştirme
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Suna Dumankaya kaş gürleştirme için kaşlara fındık yağı sürülmesini veya bunun yerine, seyrek kaşlara çözüm arayanlara, fındığı teflon tavada kavurup, sıcakken kaşlara sürmelerini tavsiye etmektedir.Bu kaş gürleştirme işleminin gece yatmadan önce ve haftada 4 gün yapılması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, belirli bir süre bu küre devam edilmesi halinde netice alınacağını söylüyor.

Suna Dumankaya kaşları seyrek olanlar için kaş gürleştirme kürü tarifi verdi. Kaşlarınızın az olduğundan veya aralarda boşluklar olduğundan şikayetçiyseniz fındık yağı çok faydalı olacaktır. Fındık kürü ile kaş gürleştirme ve kaş çıkarma formülü veren Suna Dumankaya kaş bakımı için mükemmel bir yöntemdir diyor.

Kaş Gürleştirme kürü:
Kaş gürleştirme kürü için fındık ve fındık yağı kullanılıyor. Suna Dumankaya kaş gürleştirme için kaşlara fındık yağı sürülmesini veya bunun yerine, seyrek kaşlara çözüm arayanlara, fındığı teflon tavada kavurup, sıcakken kaşlara sürmelerini tavsiye etmektedir.Bu kaş gürleştirme işleminin gece yatmadan önce ve haftada 4 gün yapılması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, belirli bir süre bu küre devam ederseniz çok faydalı olacaktır. Kaşlarınız zamanla gürleşecek ve kaş olmayan bölgelerde kaş çıkacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Nurçin Beyhankaşıma boya yapmıştım ben ve malesef kaşlarım bana küstü. dökülmeler başladı engel olamadım, eskisi gibi gür ve uzun olmasını istiyorum kaşlarım. çünkü artık şekil veremiyorum mecbur kaşıma yağlı kalemler çekmek zorunda kalıyorum. çok yorucu ve bu durumdan çok sıkıldım .kürünüzü denemeye başlayacağım
 • Aytac Aliyevaselam meme buyutmek icin ne yapmaliyim cok kotu durumdayim lutfen yardim edin
 • Şifa MarketSeçkin kimya laboratuvarlarında nano teknoloji ile üretilen doğal, yan etkisi olmayan göğüs büyütmeye hacimlendirmeye, göğüs çatlaklarını onarıcı, pürüzsüz ve daha dolgun göğüs yapılandırılmasına yardım eden özel bir üründür. İncelemek için linki tıklayabilirsiniz Bilgi Hattı: 0224 234 5678
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/ggs-bytc-cemen-otu-karisimli-set.html
 • Suna

  Dumankaya

  Kaş

  Gürleştirme