Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sinüzite Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu
Sinüzite Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sinüzite Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sinüzite ne iyi gelir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sinüzite iyi gelen bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz....

İbrahim Saraçoğlu Papatya Kürü Nasıl Yapılır?

Kaynama noktasına kadar ısıttılan suya iki Tatlı kaşığı kurutulmuş papatyayı atacağız. Burda dikkat edilmesi gereken, papatyayı hafif hafif kaynamakta olan suyun içine atacaksınız. Fokur fokur kaynamasın. Papatyayı attıktan sonra kaynamakta olan suyu başka bir kaba aktarıp, başınızı havluyla örtün. Yüzünüzü papatlayı suyun buharına tutun ve burnunuzdan nefes alın ve verin.

Sinüzit için papatya kürü 5 dakika uygulanır. Beş dakika uyguladıktan sonra, burundan nefes alıp verme işlemini, 30 dakika ara veriniz. Sonra tekrar suyu kaynatın ve beş dakika daha uygulayınız.

Ertesi gün aynı şekilde 5 dakika burundan nefes alıp verme işlemi uygulanır, 30 dakika ara veriler ve 5 dakika tekrar uygulama yapılır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Yufus Dirensinüzüm var mı yokmu bilmiyorum ama kaşlarım alın kısmım ve elmacık kemiklerim çok agrıyor. özellikle kış aylarnda çok agrılarım oluyot. bana ne önerirsiz. yoksa önce bir doktoramı gitmeliyim lütfen yardım edin şimdiden teşekkr ederim. sizi begenerek takip ediyorum kolay gelsin. önerileriniz bekliyorum
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  Sinüzite

  Ne

  İyi

  Gelir

  İbrahim

  Saraçoğlu