Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Silica Ömer Coşkun
Silica Ömer Coşkun
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Silica Ömer Coşkun

Ömer Coşkun silica bitkisel karışım çayını ve silica bitkisel karışım çayının faydalarını açıklıyor. Ömer Coşkun'un silica bitkisel karışım çayı ile ilgili açıklamalarını bu makalede inceleyebilirsiniz...


Silica Bitkisel Karışım Çayı


Silisyum vücudumuzda özellikle cilt, saç ve tırnaklarımızda bulunan doğal bir maddedir. Kemik, bağdokusu, kıkırdak ve eklemlerin etrafındaki zar için gerekli bir mineraldir. Bağ dokularının normal büyümesi ve gelişmesi için hem metabolik hem de yapısal bakımdan son derece önemlidir. Bir binanın ayakta durması için çimento neyse vücudumuz için de silisyum o demektir.

Vücuttaki silisyum eksikliğinde, Damar Açıcı özelliği ile kafa kan akışını arttırarak saç büyümesini hızlandırmada, saçların dolgun ve parlak renkli olmalarını sağlamada, tırnakları güçlendirmede, saç dökülmesine karşı saçı beslemede ve kuvvetlendirmede, bitkisel Gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

Silica Bitki Çayının Kullanım Şekli: 1 litre kaynamış suya, 1 yemek kaşığı koyup 5 dakika kaynatın. Kaynattığınız temiz suyun 1 çay bardağını için. Kalan suda ayaklarınızı on beş dakika bekletin veya duş aldığınız Banyo suyuna ilave edin.

Üretici Firma :
Dr. Ömer Coşkun

BU ÜRÜN İLAÇ DEĞİLDİR ! BİTKİSEL GIDA DESTEĞİDİR. ÜRÜN AÇIKLAMALARINDA YER ALAN BİLGİLER DOKTOR TAVSİYESİ VE/VEYA İLAÇ YERİNE GEÇMEZ.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Silica

Ömer

Coşkun