Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Şems Aslanın Zayıflama Çayı
Şems Aslanın Zayıflama Çayı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Şems Aslanın Zayıflama Çayı, Zayıflamak için bitkisel çayların son dönemde oldukça popüler bir hale geldiğine şahit oluyoruz.

Zayıflamak ve formda kalmak için Şems Aslan’ın bir çok tv programında defalarca dile getirdiği Nohut Kahvesi, gerçekten bir çok okurumuzdan geçer not aldı ve yapanların tecrübeleriyle 5 günde 3 kilo verdirdiği ispatlandı. Şems Aslan’ın nohut kahvesi tarifi bazı sitelerde nohut çayı veya nohut suyu olarak ta tabir ediliyor. Şems Aslanın bir yandan zayıflatan diğer yandan da nohutun sağlığa olan faydalarını bizlere aktardığı nohut kahvesi yapılışı ve tarifi bizden uygulaması da sizden

Bu bitkisel zayıflama kürünü 7 gün süreyle uygulayacaksınız ve 3 günlük dinlenme süresinin ardından ikinci bir 7 günlük zayıflama kürüne devam edeceksiniz. Nohut suyu aç karnına sabahları içiliyor. Dileyenler akşam yemeğinden önce de aç karnına içilebilir.

Şems Aslan Zayıflama Kahvesi nasıl yapılır:

ZAYIFLAMA KAHVESİ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER:

* 1 avuç nohut,
* 2 su bardağı sıcak su,

ZAYIFLAMA KAHVESİNİN HAZIRLANIŞI : Kilo vermek için kullanacağımız nohut çayını bir gün önceden hazırlamamız gerekiyor. Bir gün öncesi akşamdan, ağzı sıkı bir biçimde kapatılabilecek bir kapağı olan bir kavanozun içerisine, nohutu koyup, üzerine sıcak suyu ekliyouz. Bu şekilde kavanozun ağzı kapatılıyor ve gece boyunca bekletilmesi gerekiyor.

ZAYIFLAMA KAHVESİNİN YAPILIŞI ve KULLANIM ŞEKLİ

Sabah aç karnına, nohutun suyunu için. Nohut suyunu içtikten 20-25 dak. sonra kahvaltınızı yapın. 7 gün uygulayıp, 7 gün ara verin ve kürü tekrar uygulayın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Şems

Aslanın

Zayıflama

Çayı