Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Şems Aslanın Sitesi
Şems Aslanın Sitesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Şems Aslanın Sitesi, www.semsarslan.com Adresinden Ulaşabilirsiniz.. Şems Arslan Hakkında Detaylı Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır...

İranlı siyasetçi bir babanın ve Azeri annenin kızı olan cilt bakımı ve güzellik uzmanı Şems Arslan, Azerbaycan Devlet Petrol Akademisi’nden mezun bir kimya mühendisi. Kozmetik ürünlerin kimyasıyla ilgilenmeye başlayınca cilt bakımı ve güzellik konularında uzman olmuş. “Benim amacım, cildin anatomisini öğrenmekti. Hangi ürün hangi cilde gider. Cilde ve yaşa uygun ürünler nasıl kullanılır, nasıl yapılır? Yıllarca bunları araştırdım, eğitimlerini aldım.” diyor. Baba tarafından İran Tebrizli, annesi Azerbaycanlı olan Şems Arslan, 15 yıldır Türkiye’de yaşıyor. 1996 yılında ülkemize gelen Arslan, ancak son üç son üç yıldır çok popüler.

Bir gün, bir kadın yüzündeki güneş lekesi yüzünden depresyona girer ve lekeden kurtulmanın yolunu arar. Bir tanıdığı, uluslararası cilt bakımı ve güzellik uzmanı Şems Aslan’ı tavsiye edince onun Küçük Bebek’teki ofisine gider. Şems Hanım, gelen misafirinden sadece sabır ister. Nihayetinde hiç bir kimyasal madde kullanmadan kadının yüzünü lekeden, ruhunu depresyondan kurtarır. Daha önce Türkçesi iyi olmadığı için medyada görünmekten kaçınan Arslan’ın verdiği tarifler ve öneriler, paylaşım sitelerinde dolaşıyor; dilden dile memnuniyetler aktarılıyor. Şu sıralar ise ‘Arap kraliçelerinin güzellik sırrı’ diye sunduğu zümrüt kokteyli çok gözde. Süt kesiğinden yapılan bu detoks içeceğini, içen bir daha içiyor, kokusuna rengine meftun oluyor.

Şems Arslan, organik ürünlerin nasıl kullanıldığını merak eden ve denemek isteyen herkesi salonuna bekliyor.

İstanbul Bebek’te 2007′de uluslararası cilt ve güzellik merkezini açan Uzman Kimya ve Petrol Mühendisi Şems Arslan’ın Ayurveda F2 salonu, daha önce hiç denenmemiş “maksimum organik ve doğal”cilt ve vücut bakımları ile, bayanların gözde mekanı olmuştur. Verdiği güzellik hizmetinin alternatifsizliği ve sağladığı müşteri memnuniyeti sonucu basının ilgisini çeken Arslan, çeşitli gazete ve dergilerde övgü dolu haberlerle yer alıyor ve televizyon kanallarında yayınlanan sağlık programlarına sürekli konuk oluyor.

Cildiniz mücevher değerindedir ve en değerli parçanızdır, fakat yanlış beslenme, kötü hava koşulları ve yaşlanma gibi birçok dış etkene maruz kalır. Sağlığını, canlılığını ve parlaklığını kaybeder. Eski parlaklığına ve gücüne kavuşması da oldukça zordur. Bu yüzden cildinize maksimum özen göstermeniz ve onu en değerli bakımlarla ödüllendirmeniz gerekir. Altın, elmas, inci ve malahit gibi içeriklere sahip ürünleri, sizin için çok değerli olan cildiniz için kullanmalısınız.

Doğal bakımlar, günümüzde en çok tercih ettiklerimiz ve en doğru sonuç aldıklarımızdır. Ürünlerimiz tamamen doğal yöntemlerle bitkilerden üretilmekte olup, herhangi bir sentetik kimyasal madde, kokulandırıcı, renklendirici katkı ilac içermemektedir. Cildinizdeki yıpranmayı azaltmak, Yaz mevsimine hazırlanmak ve güçlendirmek ancak doğal ve organik ürünlerle mümkündür. Ayurdeva’nın cilt bakım ürünleri ile doğanın tüm esrarını cildinizde hissedip, huzur bulacaksınız.

Salonumuzda müşterilerimizin hizmetine sunmak üzere, %100 sertifikalı organik ve doğal dünya markası olan Shahnaz Husain ürünlerinden oluşan, hiçbir makine kullanılmadan bakımlar yapılmaktadır. Amacımız; şifalı bitkilerle bayanlara gerçek bir doğal bakım konforu sunmak ve çok kısa bir sürede cilt ve vücutlarında sağlıklı ve genç yaşlanmaya karşı bitkisel cilt kürleri uygulamaktır.

Bugün sizin doğum gününüz. Bu da, kutlamalar, yüksek moraller, gülüşler, tebrikler, hediyeler demek. Ama yıllar geçtikçe doğum günleri üzüntü getirir. Çünkü her sene biraz daha büyüyoruz ve aynaya bakarken yaşlanıyoruz. Sinema oyuncuları, sanatçılar ve diğer ünlü insanlar plastik cerrahi ile yaş sorunlarını çözüyorlar. İçimizdeki kadın ise ameliyata sıcak bakmaz, korkar veya daha erkendir, der. Fakat ameliyatlardan daha da etkili, doğru günlük bakım aşamaları vardır. Saçı, makyajı, gardroptaki kıyafeti değiştirmek, yorgun ve daha da yaşlı gösteren görünümü 1 – 2 saat içinde 10 yaş birden gençleştirir.

Bizi yıpratan yılları, cildimizden söküp atmak için sizlere yardımcı olacak formulasyonları aktarmak istiyorum; önerilerimi dikkate alırsanız, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Onur Dagasancilt''''imdeki lekelerimi geçiremiyorum ne yapmam lazımmm?
  • Şifa Marketçilleri, güneş lekelerini ve sivilce lekelerini yok etmekte kullanılır. tüm kırmızı noktalar yüzeye yakın tüm kılcal damarların verdiği kötü görüntüyü ortadan kaldırır. seti incelemek için linki tıklayın Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/cl-kayisi-karisimli-set.html
  • Şems

    Aslanın

    Sitesi