Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Şems Aslan Tarifleri
Şems Aslan Tarifleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Şems Aslan Tarifleri : Şems Aslan Zayıflama Kahvesi
nohut suyu, ayur veda tarifleri ile birçok kişinin iğlisini çekmiş ve uygulamaya başlamıştır. Son zamanlar da bitkisel yöntemler konusunda çalışmalar yapan kişiler her gün yazılı ve görsel basında yer almaktadır. Hepsinin tedavi ve kürleri farklıdır.Şems aslan bu tedavi yöntemlerine kendi yaptığı çalışmalar ve patenti kendisine ait olan ayur veda tarifleri ile bütün gözleri kendisine çekmiş farklı bir yöntem ortaya atarak büyük ilgi görmüştür.Televizyon programlarında verdiği Kolesterol düşürücü tarifleri, bronzlaştırıcı yağ, vücut diyeti, cilt için çiğ lahana kürü, saç tonikleri, sivilceler ve akneler için krem, sigara ve alkol bırakma kürleri ve daha sayamadığımız birçok konuda yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuştur.

Şems Aslan Ayurveda Tarifleri

zayıflama kahvesi ile 5 günde 2 kilo verdiren diyetleri açıklayarak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.
Ayrıca nohut suyu ile zayıflama çayı tariflerini de vermiştir. Yara ve ameliyat izlerini de yok eden kremler önermektedir. Ayurveda yağı ile yapılan cilt bakımının botox etkisi yaptığını söylemektedir. Ayurveda yağı ile cilt ovularak ölü deri atılır, ardından nemlendirici krem krem sürülerek bırakılır.Ayurveda yağı ve kremlerine sahip olmak isterseniz şems aslana ulaşarak temin edebilirsiniz. Şems aslan zayıflama kahvesi, ayurveda tarifleri ile ciltteki Sivilce ve aknelere son verebilirsiniz. Ergenlik sivilceleri olanlara önerilmemektedir.

Ayur veda nedir derseniz muhteşem ve basit bir tedavi yöntemidir. Kökü Hindistan’ a dayanır.Şems aslan uluslar arası cilt ve güzellik uzmanı olduğu için daha çok bu konuda çalışmalar yaptığı için gençlik sırlarını sizinle paylaşmaktadır. Şems aslan zayıflama kahvesi ayur veda tarifleri ile halkın beğenisi toplamıştır.Şems aslan Eğitimini Türkiye, Rusya ve Azerbaycan da tamamlayan şems aslan saç dökülmesi, parlak ve dolgun saçlara sahip olmak isteyen herkes için bir tonik tarifi de vermiştir. Daha çok bayanların güzellik ve zayıflamaları konusunda açıklamalar yaparak tüm bayanların gözdesi haline gelmiştir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Osman Yavuzen begendıgım urun zayıflama kahvesı. buna benzer daha iyi yollardan daha guzel tedavı yontemlerı de vardır. kahveden baska saglık ıcın onerebılecegınız bır urununuz varmı. detaylı bılgı verırsenız memnun olurum. saygılar sevgıler..
  • Şems

    Aslan

    Tarifleri

    Hakkında

    Bilgiler