Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ahmet Maranki Panik Atak Tedavisi
Ahmet Maranki Panik Atak Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ahmet Maranki panik Atak Tedavisi :

Prof. Dr. Ahmet Maranki panik atak tedavisinin bitkisel yollarını açıklıyor. Panik atak tedavisinin bitkisel kürleri, panik atak tedavisine iyi gelen şifalı bitkileri bu makalede bulabilirsiniz...

Prof. Dr. Ahmet Maranki panik atak tedavisinin, panik atak kürü ile önlenebileceğini, fakat yalnızca bu kürün panik atağı %100 olarak dönüş sağlamasını beklememizi açıkladı. Ruhsal bunalım, sıkıntı, Stres gibi bir çok hastalığa bugün Sarı Kantaron bitkisini önerdi. Bunun yanı sıra bizden, nefes egzersizleri ile ilgilenmemizi söyledi.

Sadece ot tüketmekle başarıya ulaşamayacağımızı, dile getirdi. Panik atak ve depresyonun bitkisel tedavisi için yanına destek olarak kantaronu kimyon ile birlikte kullanmamızı öneriyor. Ayrıca kava kava bitkisininde depresyonu önleyici ve ruhsal bunalımı giderici etkileri vardır.

Şifalı taşlara da değinen Profesör Doktor Ahmet Maranki kendimize uygun olan taşı takmamızı, bize öneriyor. Hayatımızın değişeceğini, ve kendi taşımızla daha sağlıklı bir yaşamla birlikte depresyonsuz, ve panik ataksız, bir yaşamı kozmik bilimde bilgileri dahilinde paylaştı.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Ahmet

Maranki

Panik

Atak

Tedavisi