Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Öksürük Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu
Öksürük Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Öksürük Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öksürüğün nasıl geçirileceğini açıklıyor. İbrahim Saraçoğlu öksürüğün bitkisel tedavisi için hazırladığı bitkisel kürleri burada inceleyebilirsiniz..Öksürük Tedavisi İçin Bitkisel Kürler


Bir orta boy sarı soğanı 6 yada 8 bölün. 2 bardak su ilave edip, kaynatın. Daha sonra soğumaya bırakıp, ılıyınca için. Her defasında, yeniden hazırlayıp taze, taze için. eze bölüp bir bUçuk bardak su ilave ederek bunu bir miktar kaynatıyoruz. Daha sonra ılımaya bırakarak ılık bir şekilde içiyoruz. Fazla beklemiş suyu içmeyin yeniden hazırlamanız daha uygun olacaktır.

Öksürüğünüz Balgamlı ise :
Yarım litre suya, 7-8 tane keçiboynuzunu kırarak atın ve kaynatın. Kaynamış bu suyu sabah ve akşam aç karnına için. 3 gün sonra balgam atmaya başlarsınız. Özellikle Sigara tiryakilerinin bu kürü uygulamaları tavsiye edilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Demet Fakıiyi günler sayın uzman bir sorum olacaktı kısa bir süre içinde dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.öksürük problemim var özellikle akşamları çok fazla oluyor sigara kullanmıyorum acaba bitkisel kür uygulayabilirmiyiz.
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  Öksürük

  Nasıl

  Geçer

  İbrahim

  Saraçoğlu