Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Mustafa Eraslan
Mustafa Eraslan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Mustafa Eraslan

Mustafa Eraslan kimdir ? Mustafa Eraslan özgeçmişi ve Mustafa Eraslan ile ilgili tüm aradıklarınız bu makalede yer almaktadır. Mustafa Eraslan ile ilgili tüm açıklamaları bu makalede inceleyebilirsiniz...

Clavis Panax adlı bitkisel ilacı kibarlı şirketi adı altında piyasaya sunan arasıra tv programlarına katılan bir doktorumuz.

Dr.Mustafa Eraslan uzun süren çalışmalar sonucu bitkilerden oluşturduğu formüllerle alternatif çözümler üretiyor.

ÜRÜN AÇIKLAMALARI


1) Dr. Mustafa Eraslan'a ait olan Clavis Panax adlı bitkisel ürün, kalp ve damar açmasına yardımcı olduğu söylenen bir üründür. Ayrıca Clavis Panax adlı ürünün kas gücünü, vücut dayanıklılığını ve fiziksel performansı arttırcı (özellikle yoğun egzersiz yapan sporcularda) bir özelliği olduğuda belirtiliyor.

Clavis Panax adlı ürünün diğer özellikleri ise Vücut enerjisinin ve dayanıklılığının arttırılması, fiziksel, zihinsel, duygusal dinçlik ve kuvvet verici, erkeklerde testesteronu arttırıcı, dengeleyici ve normal seviyesini koruyucu, erkek menopozu (andropoz) semptomlarını azaltıcı,

Erkeklerde Sperm sayısı, miktarı ve hareketliliğinin arttırılması, Cinsel fonksiyonları düzenleyici, Erkeklerde iktidarsızlık, sertleşme (ereksiyon), kadınlarda yumurtlama problemlerine karşı yardımcı, Her iki cinste de cinsel istek ve libido arttırıcı olmasına yardımcı olduğu belirtilmektedir.

2) Dr. Mustafa Eraslan'a ait olan Clavis Varitex adlı bitkisel ürün,Varis ve Hemoroide karşı basura karşı sıtma ve romatizmaya karşı sivilce tedavisi için yüzde görünen ince kılcal damarlar, göz kenarlarındaki kırışıklıklar ve kuru cilt için yardımcı olan bir üründür.

Clavis varitex cildin bağ dokusunda olan kollajeni güçlendirmeye, cilt üzerinde de olumlu fayda sağladığı söylenmektedir. Bağ dokusunu kuvvetlendirerek cildin sarkamasını önlemeye , ayrıca Clavis Varitex selülit ve varis tedavisine de yardımcı olduğu söylenmektedir. Clavis Varitex adlı ürün kan ve lenf dolaşımını düzenlediği söylenmektedir..Ayrıca Clavis Varitex adlı bitkisel ürün damar sertiğini önlemeye yardımcı olur,kalp krizi riskini azalttığı söylenir.

Clavis Varitex iyi kolesterolün yükselmesine kötü kolesterolün azalmasına katkıda bulunması antioksidan etkisi ile kansere karşı koruyucudur. Bu yönüyle kanserin engellenmesine yardımcı olduğu ve aynı zamanda kanser tedavisinde meydana gelen olumsuzlukların daha az yaşanmasına katkıda bulunur.Zayıflamış kan damarlarını kuvvetlendirmeye yardım ettiği söylenmektedir.

3) Dr. Mustafa Eraslan'a ait olan Clavis Reishi adlı bitkisel ürünün içeriğinde ölümsüzlük mantarı olarak ifade edilen, efsane Reishi mantarı, 2000 yılı aşkın süreden beri, Çin ve Japon halkları tarafından sağlıklı yaşam ve ömür için kullanıla gelmiş , özellikle karaciğer bozuklukları, bronşit, ağrılı eklem hastalığı ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilen geleneksel şifalı bir bitkidir.

Bünyesinde insan sağlığı bakımından, biyolojik olarak aktif çok önemli yüzlerce madde içermesinden dolayı tıbbi ve farmakolojik araştırmalarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Clavis Reishi adlı bitkisel ürün günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum,

boşaltım, kas ve kemik sistemleri güçlendirmek,yüksek tansiyon, kolestrol, diabet, bronşit, Prostat gibi problemlerle baş etmek için clavis reishi çok faydalı bir ürün.Clavis reishi adlı ürünün içinde bulunan reishi mantarının alzheimer, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi , hemoroid, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir. Ayrıca Clavis Reishi adlı bitkisel ürünün içinde C vitamini de bulunmaktadır.

4) Dr. Mustafa Eraslan'a ait olan Clavis Romaflex adlı bitkisel ürünün içindeki bitkiler ve kullanım alanları şöyledir; GLUCOSAMİNE NİN BAŞLICA FAYDALARI Glukozamin Sülfat; Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kartilaj dokusunun yapımı için gereklidir. Antienflammatuar, eklem koruyucudur ve artrit, bursit gibi eklem hastalıklarını iyileştirir. Günlük yiyeceklerimizde yeterli miktarda bulunmaz.

Gıda takviyesi olarak karides ve istiridye gibi deniz ürünlerinin kabuklarından üretilir. Genellikle Kondroitin Sülfat`la kombine olarak kullanılır.Clavis Romaflex'in içinde bulunan bir diğer bitki ise; CHONDROİTİN İN BAŞLICA FAYDALARI,Kondroitin Sülfat; Eklem kartilajının ana yapısını oluşturan aminoglikandır. Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kıkırdak dokusunun yapımı için gereklidir, artrit, bursit gibi eklem hastalıklarında yararlıdır, antihiperlipoproteinemiktir.

Glukosamin ve kondroitin sülfat insan vücudunda konnektif dokuda ve eklem kartilajlarında doğal olarak bulunurlar Chondroitin ağrı kesici lerden daha iyidir.Son olarak Clavis Romaflex'in içinde bulunan bitki ise; MSM Metilsülfonilmetan) BAŞLICA FAYDASI, formülündeki bir diğer özel öğe olan MSM vücut sağlığı için temel olan sayısız biyokimyasal işlemde kullanılan sülfürü depolar. Sülfür özellikle bağ dokularının korunmasında son derece kritik önem taşır.

Artirit hastalığı olan kişilerde sülfür miktarı normalin yaklaşık üçte biri kadardır. MSM desteği, eklemlerde hareket kabiliyetini arttırır, şişkinliği ve sıvı kaybını azaltır. Artirite bağlı ağrıyı azaltır, dolaşımı düzenler ve kıkırdak dejenerasyonunu engellemeye yardımcıdır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Mustafa

Eraslan