Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Mustafa Eraslan Ozon Yağı
Mustafa Eraslan Ozon Yağı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Mustafa Eraslan Ozon Yağı: Mustafa Eraslan Ozon Yağı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

"Ozon ve ozon terapi"

Ozon gazı tıpta hastalıkların tedavisinde 150 yıldan fazla zamandır Avrupa,Rusya ,Latin Amerika ve Amerika’da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak yapılan iyileştirici tedavilere’’ozon terapi’’ denilmektedir. Oldukça eski bir tedavi şekli olmakla beraber her geçen gün farklı yararlı etkilerinin bulunması onu yeniden güncel hale getirmektedir. ABD ‘den Japonya’ya dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan ozon terapi son yıllarda rağbet gören tıbbi uygulamaların başında yer almaktadır.

"Ozon yaşamın bize geri verilmesidir."

Türkiye’de açılmaya başlanan ozon merkezleri (ozon sauna salonları) Avrupa ve Amerikanın birçok bölgesinde pek çok insanın kendilerine ozon verilmesi için sıraya girmiş olması, günün stresini atma,rahat uyuma,Kronik Yorgunluk sendromundan kurtulma,başta kanser , kalp hastalıkları,mantar,iyileşmeyen yaralar, diabet, Astım, damar tıkanıklıkları ile Multipl Skleroz, Alzheimer, Parkinson gibi nörolojik hastalıklarına,Hepatit ve AIDS’e bağlı problemlere sağlıklı yaşlanmaya çare olacağını düşünmelerinden kaynaklanmaktadır.

Dünya üzerinde birçok hastalıkta olumlu tedavi edici özelliği olan ozon tedavisini halkımızın rahat ulaşabileceği, hızlı ve güvenli bir şekilde yaralanabileceği bir ortam olması amacı ile merkezimiz hizmete girmiştir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Mustafa

Eraslan

Ozon

Yağı