Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Mustafa Eraslan Kanser İlacı
Mustafa Eraslan Kanser İlacı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Mustafa Eraslan Kanser İlacı : Çoğunlukla başka hastalıklarda uygulanan alternatif tedaviler, kanser tedavilerinde de uygulandığı bilinmektedir. Alternatif tıp vaya tamamlayıcı tıp, daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanarak (çay veya bitki karışımlarıyla) elde edilen ilaçlarla tedavi etme yöntemidir.

Çağdaş tıp biliminin hastalık sebepleri ve tedavisi konusunda somut verileri olmadığı, hasta için henüz mevcut objektif ve kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olmadığında hasta isteğiyle başlanılabilen veya çağdaş tıp tedavilerini destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi amacıyla uygulanabilen tedavi yöntemidir.

Ortomoleküler Terapi

İnsan organizmasında nice farklı maddeler bulunur. Bunların bir kısmı vücudun kendisi tarafından üretilir, büyük bir kısmıda yiyeceklerle alınır. Bunlar vitaminler, antioksidanlar, mineraller, esensiyel doymamış yağlar, peptidler ve enzimlerdir ve sağlığımız için çok önemlidirler.

Oksijen Terapisi

Oksijen tedavisi, hastane öncesi acil bakımın en önemli kısmını oluşturmaktadır. Atmosferdeki oksijen oranı bilindiği gibi % 21 dir. Bu oran sağlıklı bir insanın yaşamını sürdürmesi için yeterli olurken, hasta veya yaralılara ilave oksijen gerekmektedir.

Ozon Terapisi

Ozon üç oksijen atomundan oluşan bir kimyasal bileşiktir (O3). İki atomlu normal atmosferik oksijenin (O2) çok yüksek enerji taşıyan bir şeklidir. Böylece bu iki çeşit molekülün yapıları birbirinden aşağıdaki gibi farklıdır.

Detoksifikasyon Terapisi

Detoksifikasyon, organizmanın kendisine yaramayan ve bozucu etkileri olan zehirli maddelerden kurtulmasıdır. Doğal olarak beden kendisine zararlı olan toksinleri karaciğer, böbrekler, idrar, dışkı, solunum yolu ve ter ile deriden atarak temizler ve kendisini arındırır.

Aromaterapi

Aromaterapi, bitkisel öz yağların kimyasal yapısı ve enerjilerinden faydalanan ve masaj, teneffüs (buğu), kompres, Banyo ve diğer yollarla uygulanmasını içeren, sağlık ve güzelliği destekleyen doğal bir terapidir. Bitkisel öz yağlar, aromatik bitkilerden buhar-damıtma yoluyla elde edilen konsantre yağlardır.

Şelasyon

Şelasyon; Damar Sertliği bağışıklığın kuvvetlendirilmesi dokuların kendini yenilemesini engelleyen bu ağır metallerin dolaşıma katılarak vücuttan atılmasını sağlar.
Bu yöntemle hafızada berraklaşma, kramplar ve zor iyileşen diyabetik bacak yaralarında düzelmeler olur.

Homeopati

Benzeri benzerle tedavi etmek olarak isimlendirilen ilkelere dayanan tedavi metodudur. Homeopati ilkenin doğruluğu 1796 yılında alman tıp doktoru Samuel Hahnemann tarafından keşfedilmiş ve 200 senedir klinik ve deneysel olarak doğruluğu gösterilmeye devam etmektedir.

Kiropraktik

D.D. Palmer ilk kiropraktik uygulamayı sağır bir kapıcı olan Harvey Lillard üzerinde uygulamış ve sonuçta kapıcının işitme kaybı sona ermişti. Palmer'in arkadaşı olan Samuel Weed Palmer'in metodona Kiropraktik ismini veren kişi olmuştur. D.D. Palmer yöntemini 1896'da öğretmeye başlamıştır.

Elektromanyetik Tedavi

TMS, beynin depresyonla alakalı bölgesinde, nöronları -beyin hücrelerini- uyaran yüksek yoğunlukta elektromanyetik atışlar üretiyor. Süreç 40 dakika alıyor ve bir psikiyatr tarafından muayenehanede uygulanıyor. Tedavi genellikle 4 ila 6 haftalık dönemde günlük olarak yapılıyor.

Masaj Tedavi

Masaj; sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğallıkla yaparız. Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür.

Reiki

Rei her yerde varolan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca'da, "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Hz. İsa 'nın nasıl şifa verdiği ile ilgili sorular 1900'lü yılların başında Japon bir rahip olan Dr.Mikao Usui tarafından çok eski olan şifa yönteminin araştırılmasıyla ortaya çıkmıştır.

Terapötik Terapi

Terapötik ilişki ruh sağlığı çalışanının becerileri ile ilgili bir konu olmaktan ziyâde, ruh sağlığı çalışanlarının ve hastanın tutumları ve aralarındaki ilişkiyle ilgilidir. Bu ilişki, iletişim ve güveni sağlayan güvenli bir ortam yaratılmasına bağlı olarak ortaya çıkarsa ittifak tesis edilir.

Johrei Terapi

Ruhsal Arınma Işını anlamına gelen Jyorei, Japon asıllı Mokichi Okada (1882 -1951 ) tarafından kanalize edilmiş evrensel enerjinin özel bir frekansıdır. Jyorei evrensel enerjiyi ruhsal bedene odaklayarak derin ve etkili bir arındırma sağlar.

Manyetik Terapi

"Manyetik Terapi stresle baş etmek, dolaşımı attırmak, kasları rahatlatmak, ve ağrıları dindirmek amacıyla asırlardır kullanılmaktadır. Dünya üzerindeki bir çok insan ağrılardan kurtulmada manyetik terapinin gücüne inanmaktadır.

Ses Terapisi

Örneğin, güçlü temposu olan bir müziği her duyduğumuzda, sesin ve müziğin enerjimizi ortaya çıkaran etkisini hissederiz. En son ne zaman dans etmekten kendinizi alıkoyamadığınız bir parça duymuştunuz?

Işık Terapisi

Bedenimizde ise her hücre, varolan manyetik alanla enerji ve ışık üretir. Bu oluşan ışık birimi vücut için gerekli bilgiyi, etkileşimi tüm bedene taşır.Ancak yaşamdaki dış ve iç negatif etkiler, hücre içindeki enerjitik ışık dalga boylarını bozar.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Mustafa

Eraslan

Kanser

İlacı