Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Mustafa Eraslan Bitkisel Tedavi
Mustafa Eraslan Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Mustafa Eraslan Bitkisel Tedavi : Mustafa Eraslan Bitkisel Ürünleri Hakkında Makalemize Ulaşmak İçin Tıklayınız

CLAVİS PANAX


Dr. Mustafa Eraslan’ın Clavis Panax isimli ürünü yan etkisi olmayan, tamamen doğal bir damar açıcıdır.

Damar içindeki plakları, yağ tabakalarını ve cürufları temizler. Damar yolunu açar. Kılcal kan dolaşımını hızlandırır, damar sertliğini önler.

Kalp ve damar rahatsızlığına bağlı tüm hastalıklarda klinik başarısı  ve müşteri memnuniyeti kanıtlanmıştır.

Müşteri memnuniyetinin en önemli göstergesi ürünü kullananların gerek kendileri için gerekse yakınları için tekrar sipariş vermeleri ve çevrelerine tavsiyede bulunmalarıdır.

Clavis Panax;

- Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde,
- Kan basıncının düzenlenmesinde,
- Kolesterol seviyesinin azaltılmasında,
- Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında,
- Erken Boşalma sorununda,
- İktidarsızlıkta - Ereksiyon (sertleşme) problemlerinde,
- Testosteron seviyesinin arttırılmasında,
- Erkek ve kadında Cinsel istek kaybının önlenmesinde,
- Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde,
- Kadınların yumurtalık problemlerinde,
- Kas gücünün ve dayanıklılığının arttırılmasında,
 Yüzde yüz doğal bir destek ürünüdür.

DR. MUSTAFA ERASLAN DİYOR Kİ;

Kalp damar hastalıkları dendiği zaman halk arasında akla damar sertliği gelir.

Clavis Panax, damar yollarının tıkanmasından kaynaklanan tüm rahatsızlıkların tedavisinde doğal destek  ürünü olarak kullanılır.

Kalp damar hastalıkları sigaraya, beslenmeye, kolesterol seviyesinin yüksek olmasına, şeker hastalığına,  genetik yapıya ve genetik geçirgenliğe bağlı nedenlerden dolayı ortaya çıkar.

İşte bu tip hastalıklar Türkiye’de  ölümlerin % 34’üne sebep olduğu için bu rahatsızlıkların ortadan kalkması için bitkisel takviyesi ürettik.
Panax  adını verdiğimiz bitkisel gıda takviyesi kalp damar hastalıklarının ortadan kalkmasında, damar içindeki arteron  plakların erimesinde ve vücudun organlarının düzenli çalışmasına faydalı bir üründür.

Cinsel Fonksiyon Bozukluğunda PANAX;

Araştırmalara göre cinsel problemlerin yüzde 88’i damar yollarındaki tıkanıklıklardan kaynaklanmaktadır. Tıkalı tüm damarları açma özelliğine sahip Clavis Panax, cinsel organa giden kan akışını da hızlandırarak erken boşalma ve sertleşme gibi günümüzde bir çok erkekte rastlanan bu sorunu düzenli kullanım sonrasında ortadan kaldırır.

Kısaca Panax;

- Erken boşalmayı önler
- Sertleşme sorununu ortadan kaldırarak maksimum sertleşmeyi sağlar
- Cinsel performansı arttırır
- Sperm sayısını çoğaltır
- Cinsel organdaki kan akışını hızlandırır
- Vücuda adrenalin pompalar

Clavis Panax’ın Kullanımı:


1 Kutuda 90 tablet Panax kapsül bulunmaktadır.
Panax’ı günde üç defa 8 saatte 1 tablet kullanmanız önerilir.
Kan sulandırıcı ilaç kullananlarda ve 60 yaş üstü kişilerde günde iki defa 12 saatte 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.
Dr. Mustafa Eraslan, etkisini kısa zamanda hissedeceğiniz bu ürünü en az 2 kutu kullanmanızı önermektedir.

Hastalığınızı belirterek ürünü nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0212 580 94 94 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

SORULAR VE CEVAPLAR;


Panax'ın yan etkileri nelerdir?

– İçeriğindeki bitkisel karışımı ile bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Ne zaman etkisini gösterir?

– Panax'ın etkisini kısa zamanda hissedersiniz. Bünyeden bünyeye farklar olsa da damar içindeki plakları, yağ tabakalarını, cürüfları temizler ve damar yolunu açar. Kılcal damar kan dolaşımını hızlandırır, damar sertliğini önler. 1 haftada etkisini görmeye başlar Panax'ın farkını hissedersiniz

Panax'ı herkes kullanabilir mi?

– Panax'ın bitkisel olan içeriğinin bilinen hiçbir zararı yoktur. Başta kalp-damar rahatsızlığı bulunanlar olmak üzere, genel sağlık için 20 yaş üstü herkese kullanması tavsiye edilir.

12 yaş altındaki kişilerde, hamilelerde ve emzirenlerde kullanılmaz.
İnisülüne bağlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Günde kaç tablet alınmalıdır? Aç karnına mı , tok karnına mı içilir?


– Panax'ı 8 satte 1 tablet olmak üzere günde üç tablet, kan sulandırıcı ilaç kullananlar ve 60 yaş üstündekiler 12 saat arayla günde 2 tablet kullanmalıdır. Yemeklerden yarım saat önce alınırsa kana daha çabuk karışacağı için daha etkili olacaktır.

Panax kimyasal bir ilaç mıdır?


– Hayır, Clavis Panax bitkisel karışımlardan oluşur. Bünyenizde, içeriğindeki bitkilere karşı herhangi bir alerjiniz yoksa, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Panax etkisini nasıl gösterir?

– Clavis Panax kullanılmaya başladıktan kısa bir süre sonra, kendinizi çok daha enerjik ve rahat hissedersiniz. Bu da iyileşmenin başladığının göstergesidir. Ancak 40-50 yılda tıkanan damarları açmak, damar tıkanıklığından kaynaklanan rahatsızlıklardan kurtulmak için en az 3 ay kullanmanız önemle tavsiye edilir. Damarı yüzde 90 tıkalı olan bir kişiyle, yüzde 30 tıkalı olan kişi arasında kullanım süresi elbette farklılık gösterebilir.

Panax'a ne kadar güvenebilirim?

– Clavis Panax'ın içeriği bitkiseldir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın onayı ile üretilmiştir. Bugüne kadar Panax'ı kullanan on binlerce insan memnuniyetini bildirmiş ve çevresine tavsiye etmiştir.

PANAX İÇERİK;

1) Tribulus terrestis :


Damariçi plakların ortadan kalkmasında, hipertansiyonda, kolestrol yüksekliğinde, kan yağları yüksekliğinde kullanılır, erkeklerde testeron seviyesini arttırır. Libido kaybını engeller, ereksiyon problemlerini ortadan kaldırır. Kas gücünü ve dayanıklılığını arttırır.
Saponinler içerir. Saponinler insanda cinsel hormon sistemini dengeleyen LH (luteinizing) hormon üretimini ve testesteron seviyesini düzenler. Kadınlarda libidoyu artırır.

Menepoz döneminde yaşanan psikolojik problemlerin giderilmesine kullanılan insanlık tarihinin en eski ve en etkili şifalı bitkilerindendir.

2) Avena sativa:

Koroner kalp hastalığı riski olanlarda, Kolestrol yüksekliğinde, lipid yüksekliğinde, iktidarsızlıkta, libido kaybında, testosteron seviyesinin azlığında, sperm sayısı azlığında, sperm kalitesin arttırılmasında, erken boşalmada, erkek ve bayan kısırlığında kadınların yumurtalık problemlerinde kullanılır.

3) Ginseng Panax:

Panax Ginseng, Uzakdoğu ülkelerinde binlerce yıldır kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini arttıracağı belirtilmektedir.

Çin kaynakları; Panax Ginseng’in kalp, akciğer, sindirim sistemi organları ve böbrekler üzerinde oldukça etkili bir tonik etkisine sahip olduğunu yazmaktadır. Aynı zamanda ruhsal düzeni sağlayıcı, zihni açıcı, anlayış yeteneğini ve yaşam süresini artırıcı bir şifalı bitki olarak da belirtilmektedir. Günümüzde ginseng, cinsel sorunlara çözüm amacıyla yoğun talep görmektedir.

Son yirmi yılda bilim adamlarınca Panax Ginseng’in insan vücudu üzerindeki etkileriyle ilgili araştırmalar, onun vücut üzerinde bir kaç değişik şekilde etki yaptığını bilimsel olarak ortaya koymuştur. Yapılan bu araştırmalara göre Panax Ginseng; karaciğeri, alkol tüketiminin, toksik ve çeşitli hastalıkların etkisinden korumaktadır. Deney ve araştırmalar; Panax Ginseng’in vücudun protein, nükleik asit sentezi, karbonhidrat ve yağ metabolizmasını uyardığını göstermiştir. Ginseng aynı zamanda vücut tarafından üretilen veya dışardan alınan toksik maddelerin metabolizmasını ve vücuttan atılmasını da hızlandırmaktadır. Bu yüzden Panax Ginseng karaciğer sağlığını korumakta ve karaciğer hücrelerinin yenilenmesini kolaylaştırmaktadır.

Araştırmalar, Panax Ginseng’in stresi azaltıcı ve hatta yok edici etkileri olduğunu ortaya koymuştur. Fiziksel, kimyasal ve biyolojik strese karşı vücudun dayanıklılığını arttırmaktadır. Zihni güçlendirmekte, radyasyon veya radyasyon (ışın) tedavisinin yol açtığı hücre tahribatını azaltabilmektedir. Bu yüzden ışın tedavisi gören hastalar için de faydalıdır. Stres, depresyon veya diğer sert ve olumsuz koşullar altındaki vücut metabolizmasını koruyan ve bağışıklık sistemini destekleyen tonik etkiye sahiptir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Mustafa

Eraslan

Bitkisel

Tedavi