Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Maranki Detoks
Yeşilex Alıç Ekstraktı 550 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

15186
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Maranki Detoks
Maranki Detoks :

Ahmet Maranki birçok farklı detok önerilerini televizyon ve kitaplarında açıklmamıştır. 10 yaş gençleşme formülü sebzelerle yapılan bir detoks kürüdür. bu kür yılın belli zamanlarında yapılabiliyor ancak. Ekim,Kasım ve Aralık aylarında 1'er haftalık kürler halinde uygulanabilen dotoks programının uygulama biçimi şöyle:

Detoks Programı Boyunca Uzak Durulması Gereken Bazı Besinler: Ekmek , hayvansal gıdalar, et ,süt, yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek, siyah çay içilmeyecek, .

DETOKS PROGRAMININ UYGULANIŞI

Sabah: Lahana, havuç, maydonoz, ıspanak , kırmızı pancar gibi sebzelerin suları sıkılarak her sabah aç karnına, kahvaltı yerine, 2 bardak vucut sıcaklığında içine 1Tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum için.

Öğlen: Mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.

Akşam: Salata ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecek.

Detoks programının 7. günü akşamı, akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum, burundan nefes almaya özen göstererek içeceksiniz. Burundan nefes almanın amacı, yağın vücutta gezinmesi ve bedeni temizlesi. Sabah kalkınca da lavman yapılacak.

DETOKS (LAVMAN) İÇİN: İki bUçuk litre su kaynayanatılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar soğutulur. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi ilave edilir. Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur.

Detoks setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra, diz dirsek pozisyonu alarak, makata sokulur. Detoks setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir. Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Maranki

Detoks