Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Leyla Çabuk Cilt Lekeleri
Leyla Çabuk Cilt Lekeleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Leyla Çabuk Cilt Lekeleri

Leyla Çabuk Leke Kremi HakkındaBitki Derman Akne ve Sivilce Gidermeye Yardımcı Cilt Bakım SetiHerbalist Hülya Leyla Çabuk'un hazırlamış olduğu Bitki Derman Akne Seti`nin sonuç verme süresi akne probleminin yoğunluğuna göre 4 hafta ile 16 hafta arasında değişir.
1 kürün süresi 4 haftadır. Hafif akne problemlerinde 1 kür yeterlidir. Akne probleminin yoğunluğuna göre kürlerin 16 haftaya kadar ( 4 kür ) devam etmesi gerekebilir.
4 hafta süreli 1 kür boyunca : Set kullanımına başlanan ilk 2 hafta uygulama her akşam yapılır. Takip eden sonraki 2 hafta boyunca günaşırı olarak akşamları kullanıma devam edilir. ( Bir gün uygulama yapılıp bir gün ara verilir )
Ergenlik dönemi,aşırı yağlanma gibi sebeplerle sürekli aynı bölgelerde tekrarlanan akne problemlerinde, kürler tamamlanıp istenilen sonuca ulaşıldıktan sonra aşağıdaki koruma programına uygun olarak set kullanımına devam edilmesi önerilir. Uygulama akne probleminin sürekli tekrarlandığı bölgelere yapılır.


Yağlı ciltlerde Kış Aylarında Haftada 2 kez

Yaz Aylarında Haftada 1kez

Kuru ciltlerde Kış Aylarında Haftada 1 kez

Yaz Aylarında Kullanılmaz

İstenilen sonuca ulaşıldıktan sonra pürüzsüz ve şeffaf görünümlü bir cilt görünümünü sürekli kılmak için cilt tipinize uygun Bitki Derman günlük cilt bakım ürünlerini kullanabilirsiniz .


Arındırıcı Sabun

Bitki Derman Arındırıcı sabun,tamamen doğal yapısı ile cildinizde derinlemesine bir temizleme sağlarken aynı zamanda içeriğindeki yoğun E vitamini ile cildi besler.

Akne için Bitki Özlü Losyon

Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Losyonlar, sivilceleri kurutma etkisinin yanı sıra derideki ölü hücrelerin kolayca atılmasını sağlar ve gözeneklerin tıkanmasını engeller.Akne için Bitki Özlü Krem

Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Krem,anti bakteriyel özelliği ve içeriğindeki doğal

birleşenler sayesinde problemli bölgelerdeki aknelerin kurutulmasını sağlar.


Temizleme Lifi

Sabır (sisal) Ağacı Liflerinden elde edilen tamamen doğal bir liftir.Arındırıcı Sabun`un

cilde iyice nufuz etmesine yardımcı olarak derinlemesine temizlik sağlar.UYGULAMA

Uygulamayı akşam yatmadan önce yapın
Bitki Derman arındırıcı sabun u ( No:1 ) iyice köpürterek tüm yüzünüze uygulayın.Bitki Derman Akne seti içerisinde bulunan özel yüz temizleme lifi ( No:4 ) ile dairesel hareketlerle ve basılarak sabunun cildinize iyice nüfuz etmesini sağlayın.Aknelerin yoğun bulunduğu problemli bölgelerde bölgeler de kanama ve yanma olması doğaldır.
Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Losyon`u ( No: 2 )ağzı kapalı şekilde iyice çalkalayın.Bir parça pamuk üzerine dökünüz losyonu tüm yüzünüze ( göz çevresine gelmeyecek şekilde ) uygulayın. Sorunsuz bölgelere hafifçe sürmek yeterlidir.Akne problemi olan bölgelere daha yoğun sürün
Losyonun kurumasını beklemeden, ciltteki ıslaklıktan faydalanarak akne problemi olan bölgelere Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Kremi ( No:3 ) uygulayın. Krem yoğundur ,sürmekte zorlanıyorsanız bir miktar losyon ile bölgeyi tekrar nemlendirerek kremin uygulanmasını kolaylaştırabilirsiniz.
Krem iyice kuruduktan sonra tüm gece yüzünüzde kalmalıdır.
Sabah kremi temizlemek için Bitki Derman Arındırıcı Sabun ile yüzünüzü yıkayın. Sabunu iyice köpürtün ve tüm yüzünüze uygulayıp durulayın.Bu yıkamada yüz temizleme lifi`ni kullanmayın.


UYARILAR

Bitki Derman Akne Seti`nin kullanımı esnasında cildinizde gerçekleşecek kuruma ve soyulma beklenen ve olması gereken bir etkidir. 4 haftalık kür süresince nemlendirici kullanmayın.Kullanıma başladıktan yaklaşık bir hafta sonra oluşacak kurumuş ölü derinin elinizle veya kese yardımı ile bastırarak yapacağınız dairesel masajla atılmasını sağlayın. Set kullanımı süresince cildinizde kuruluk hissettiğiniz zamanlarda bu işlemi tekrarlayın. 4 haftalık kür süresince cildinizin dolayısıyla aknelerin kurutulması amaçlanmıştır.yapmış olduğunuz masaj ise kurutulan cilt tabakasının soyulmasını sağlar.
Uygulamanın göz ve ağız çevresine yapılmaması gerekmektedir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Zeliha DemirBn bu kremi kullanmak istiyum aranızda memnun olan varsa lutfen bana bilgi versin
  • Leyla

    Çabuk

    Leke

    Kremi

    Hakkında