Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Leyla Çabuk Cilt Lekeleri
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Leyla Çabuk Cilt Lekeleri


Leyla Çabuk Leke Kremi Hakkındaleyla çabuk cilt bakım ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.
Bitki Derman Akne ve
Sivilce Gidermeye Yardımcı Cilt Bakım Seti

 

    Herbalist Hülya Leyla Çabuk'un hazırlamış olduğu Bitki Derman Akne Seti`nin sonuç verme süresi akne probleminin yoğunluğuna göre 4 hafta ile 16 hafta arasında değişir.
    1 kürün süresi 4 haftadır. Hafif akne problemlerinde 1 kür yeterlidir. Akne probleminin yoğunluğuna göre kürlerin 16 haftaya kadar ( 4 kür ) devam etmesi gerekebilir.
    4 hafta süreli 1 kür boyunca : Set kullanımına başlanan ilk 2 hafta uygulama her akşam yapılır. Takip eden sonraki 2 hafta boyunca günaşırı olarak akşamları kullanıma devam edilir. ( Bir gün uygulama yapılıp bir gün ara verilir )
    Ergenlik dönemi,aşırı yağlanma gibi sebeplerle sürekli aynı bölgelerde tekrarlanan akne problemlerinde, kürler tamamlanıp istenilen sonuca ulaşıldıktan sonra aşağıdaki koruma programına uygun olarak set kullanımına devam edilmesi önerilir. Uygulama akne probleminin sürekli tekrarlandığı bölgelere yapılır.
   

Yağlı ciltlerde   Kış Aylarında Haftada 2 kez

                           Yaz Aylarında Haftada 1kez

 Kuru ciltlerde   Kış Aylarında Haftada 1 kez

                           Yaz Aylarında  Kullanılmaz


İstenilen sonuca ulaşıldıktan sonra pürüzsüz ve şeffaf görünümlü bir cilt görünümünü  sürekli kılmak için cilt tipinize uygun Bitki Derman günlük cilt bakım ürünlerini kullanabilirsiniz .

 
Arındırıcı Sabun

Bitki Derman Arındırıcı sabun,tamamen doğal yapısı ile cildinizde derinlemesine bir temizleme sağlarken aynı zamanda içeriğindeki yoğun E vitamini ile cildi besler.


Akne için Bitki Özlü Losyon

Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Losyonlar, sivilceleri kurutma etkisinin yanı sıra derideki ölü hücrelerin kolayca atılmasını sağlar ve gözeneklerin tıkanmasını engeller.

 

Akne için Bitki Özlü Krem

Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Krem,anti bakteriyel özelliği ve içeriğindeki doğal               

birleşenler sayesinde problemli bölgelerdeki aknelerin kurutulmasını sağlar.

 
Temizleme Lifi

 Sabır (sisal) Ağacı Liflerinden  elde edilen tamamen doğal bir liftir.Arındırıcı Sabun`un

 cilde iyice nufuz etmesine yardımcı olarak derinlemesine temizlik sağlar.

 

UYGULAMA 


    Uygulamayı akşam yatmadan önce yapın
    Bitki Derman arındırıcı sabun u ( No:1 ) iyice köpürterek tüm yüzünüze uygulayın.Bitki Derman Akne seti içerisinde bulunan özel yüz temizleme lifi  ( No:4 ) ile dairesel hareketlerle ve basılarak sabunun cildinize iyice nüfuz etmesini sağlayın.Aknelerin yoğun bulunduğu problemli bölgelerde bölgeler de kanama ve yanma olması doğaldır.
    Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Losyon`u  ( No: 2 )ağzı kapalı şekilde iyice çalkalayın.Bir parça pamuk üzerine dökünüz losyonu tüm yüzünüze ( göz çevresine gelmeyecek şekilde ) uygulayın. Sorunsuz bölgelere hafifçe sürmek yeterlidir.Akne problemi olan bölgelere daha yoğun sürün
    Losyonun kurumasını beklemeden, ciltteki ıslaklıktan faydalanarak akne problemi olan bölgelere Bitki Derman Akne için Bitki Özlü Kremi ( No:3 ) uygulayın. Krem yoğundur ,sürmekte zorlanıyorsanız bir miktar losyon ile bölgeyi tekrar nemlendirerek kremin uygulanmasını kolaylaştırabilirsiniz.
    Krem iyice kuruduktan sonra tüm gece yüzünüzde kalmalıdır.
    Sabah kremi temizlemek için Bitki Derman Arındırıcı Sabun ile yüzünüzü yıkayın. Sabunu iyice köpürtün ve tüm yüzünüze uygulayıp durulayın.Bu yıkamada yüz temizleme lifi`ni  kullanmayın.

   
UYARILAR


    Bitki Derman Akne Seti`nin kullanımı esnasında cildinizde gerçekleşecek kuruma ve  soyulma beklenen  ve olması gereken bir etkidir. 4 haftalık kür süresince nemlendirici kullanmayın.Kullanıma başladıktan yaklaşık bir hafta sonra oluşacak kurumuş ölü derinin elinizle veya kese yardımı ile bastırarak yapacağınız dairesel masajla atılmasını sağlayın. Set kullanımı süresince cildinizde kuruluk hissettiğiniz zamanlarda bu işlemi tekrarlayın. 4 haftalık kür süresince cildinizin dolayısıyla aknelerin kurutulması amaçlanmıştır.yapmış olduğunuz masaj ise kurutulan cilt tabakasının soyulmasını sağlar.
    Uygulamanın göz ve ağız çevresine yapılmaması gerekmektedir.leyla çabuk cilt bakım ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.Etiket : Herbalist Leyla Çabuk ,leyla çabuk bitki derman, leyla çabuk bitkisel kürleri, leyla çabuk hakkında, leyla çabuk saç bakım, leyla çabuk saç dökülmesi, leyla çabuk saç kremleri, leyla çabuk formülleri
Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Leyla

Çabuk

Leke

Kremi

Hakkında