Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kibarlı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kibarlı

Kibarlı Bitkisel Ürünler Hakkında BilgilerKalp damar hastalıkları dendiği zaman halk arasında akla damar sertliği gelir.clavis panax, damar yollarının tıkanmasından kaynaklanan tüm rahatsızlıkların tedavisinde doğal destek ürünü olarak kullanılır.Kalp damar hastalıkları sigaraya, beslenmeye, kolesterol seviyesinin yüksek olmasına, şeker hastalığına, genetik yapıya ve genetik geçirgenliğe bağlı nedenlerden dolayı ortaya çıkar.
İşte bu tip hastalıklar Türkiyede ölümlerin % 34 ' üne sebep olduğu için bu rahatsızlıkların ortadan kalkması için bitkisel takviyesi ürettik.
panax ürünü bilindiği üzere kolestrolede iyi gelen tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir.Son zamanlarda clavis ürünleri kötüler nitelikte panax hakkında çıkan tüm haberlere kibarlı sağlık ürünleri labratuar sonuçları ile cevap vermiştir.Clavis panax uzun çalışmalar sonucu imal edilmiş tüm izinleri olan tamamen doğal damar açıcı ve bitkisel gıda takviyesi olarak tedavi niteliği olan Dr. Mustafa Eraslan uzman çalışmaları ile ortaya çıkarılmış üründür.
Panax adını verdiğimiz bitkisel gıda takviyesi kalp damar hastalıklarının ortadan kalkmasında, damar içindeki arteron plakların erimesinde ve vücudun organlarının düzenli çalışmasına faydalı bir üründür.

Kalp ve damar rahatsızlığı ile buna bağlı hastalıkları bulunanların, 40 yaş üstü erkek ve kadınların tamanının ve sigara içenlerin mutlaka kullanması gereken, klinik başarısı ve müşteri memnuniyeti kanıtlanmış Clavis Panax;

Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde, Kolesterol seviyesinin azaltılmasında, Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında, Cinsel performans eksikliğinde, Erken Boşalma sorununda, Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde kullanılan tamamen bitkisel bir gıda takviyesidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kibarlı

Bitkisel

Ürünler

Hakkında

Bilgiler